Як записати документ на диск.

У недосвідчених користувачів персонального комп'ютера нерідко виникають проблеми з такими операціями, як запис документів на диск. Однак можна з повною упевненістю сказати, що запис різних документів на диски не займає багато часу і сил.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - документ;
  • - диск DVD або CD;
  • - Що Пише дисковод.
Інструкція
1
Для запису будь-якого файлу, перш за все, потрібно підготувати спеціальний диск. Якщо у вас обсяг даних становить менше 700 Мб, то купите CD диск. Для запису великої кількості файлів буде потрібно DVD носій. Він вміщує 4.7 Гб. З пошуком носія не виникне жодних проблем, так як дані товари поширюються практично по всьому світу у великих кількостях.
2
Проте варто зауважити, що такі диски можуть ділитися на два види, а саме RW і R. Вам потрібно купувати диски формату R, так як їх не можна перезаписувати, і надалі не виникне проблем з втратою інформації. Носії формату RW перезаписуються, проте з ними часто виникають проблеми. Далі підготуйте документ до запису. Збережіть його під будь-яким назвою, що не подібним з іншими файлами того ж формату.
3
Вставте диск у привід комп'ютера. У вас повинен бути пишучий дисковод DVD-R/RW. Далі з'явиться в автоматичному режимі «провідник». Вказуєте в ньому пункт «Перегляд файлів». Також можете просто закрити це меню. Це не має значення, так як запис проводитиметься через спеціальний інструмент комп'ютера, а саме «Майстер записи файлів». Знайдіть документ, який потрібно записати на носій. Натисніть по ньому правою клавішею миші та виберіть пункт «Відправити в CD/DVD».
4
Якщо ваш дисковод позначається будь-якої буквою, то буде відображатися приблизно так «Відправити в диск E». Натискаєте даний пункт. Далі відкриваєте ваш диск через «мій комп'ютер». Побачите документ, готовий до запису. Натискаєте на графу «Записати тимчасові файли» і чекаєте закінчення процесу. По закінченню операції диск автоматично буде витягнутий з дисковода.
5
Також варто відзначити, що всі диски повинні перевірятися на достовірність запису. Для цього повторно вставляєте диск в комп'ютер і переглядаєте всі записані файли. Якщо даних на носії немає, потрібно виконати дану операцію повторно. Помилки можуть виникати при зіпсованих дисках, а також при збоях операційної системи.