Як зробити кухню.

Кухня - одне з найважливіших приміщень в будинку або квартирі, а добре обладнана кухня дозволить значно раціоналізувати час господині, стане запорукою затишку та гарного настрою всієї родини. Не у всі кухні вдається вмістити стандартні кухонні набори, і у господаря на вибір залишається два варіанти - або робити дорогий індивідуальне замовлення, або змайструвати кухню самому.
Інструкція
1
Перед виготовленням кухні необхідно провести ретельний вимір приміщення з урахуванням розташування вікон, дверей, вентиляції, підведення води та каналізаційної системи, а також електро-газових комунікацій. Пам'ятайте, хороший план стане запорукою вашого успіху. Тому створення кухні почнеться з розробки ескізу. Ви можете зробити креслення від руки, або скористатися спеціальною комп'ютерною програмою, яких випущено преогромное безліч. Багато з цих програм дозволяють створювати тривимірні ескізи, що допомагають наочно уявити вид майбутньої кухні.
2
Зазвичай кухня складається з великих і малих електроприладів та різного роду функціональних шаф. Подумайте, без чого ви точно не зможете обійтися, а чим доведеться все-таки пожертвувати. Плануйте кухню так, щоб вона була максимально зручною, щоб господині не довелося намотувати зайві круги по ній в процесі приготування їжі. Мийка повинна знаходитися в безпосередній близькості від плити, холодильник теж повинен бути під рукою, але ставити плиту і холодильник впритул один до одного категорично не рекомендується.
3
Матеріал для кухні повинен бути легким у догляді і ні в якому разі не з'їдати оптичне простір. Кухня з темних матеріалів при наявності маленьких вікон, які пропускають мало світла, просто задавить вас виробленим враженням, а на глянцевому поверхні шаф буде помітна кожна бризнула крапля. Задоволення від володіння такою кухнею ви навряд чи отримаєте. Коли всі розрахунки будуть готові і матеріал обраний, ви можете вирушати в магазин. Прислухайтеся до можливих рекомендацій продавця, у нього виразно в запасі буде пара рад, завдяки яким ваша кухня стане ще краще.
4
Збірку майбутньої кухні можна цілком вчинити і самому, але якщо ви не впевнені в собі, то попросіть допомогти знаючого друга або скористайтеся послугами професіоналів. По грамотному планом при наявності всього необхідного цілком реально одному або з помічником зібрати кухню за 2-3 дня. Все залежить від розмірів кухні і від її складності.