Як внести гроші через банкомат. чи може банкомат неправильно перерахувати гроші при прийомі.

Для того щоб поповнити рахунок вашої банківської карти, не обов'язково стояти в черзі до каси і заповнювати різні документи. Найпростіший спосіб внесення грошових коштів на карту, який займе у вас всього кілька хвилин - через банкомат .
Інструкція
1
Знайдіть банкомат, оснащений пристроєм для прийому готівкових грошей Cash-in.
2
Вставте пластикову карту в банкомат. Над прийомним пристроєм зазвичай розташований малюнок, на якому вказано, яким боком потрібно повернути картку. У випадку якщо ви неправильно вставите пластикову карту, вона буде вам повернена.
3
Введіть PIN-код карти. Не соромтеся при цьому прикрити клавіатуру рукою - це може вберегти вас від шахраїв. Вводите код дуже уважно: при триразовому неправильному введенні пластикова карта може бути заблокована.
4
Коли на екрані з'явиться меню, виберіть операцію з внесення грошей на рахунок. Після цього (можливо, через невеликий проміжок часу) відкриється купюроприймач.
5
Вкладіть гроші у вікно купюроприймача. У багатьох банкоматів встановлено обмеження за кількістю купюр - як правило, не більше 50 за один раз. Якщо банкомат повернув деякі з них - розрівняйте їх і знову вкладіть в приймач. Монети для поповнення рахунку, як правило, не приймаються.
6
Після того як банкомат перерахує гроші і на екрані з'явиться сума внесених коштів, перевірте, чи правильно позначена сума, і виберіть пункт поповнення рахунку. Гроші повинні бути зараховані на карту протягом одного дня.
7
Візьміть чек, який свідчить про проведену операцію. Його бажано зберігати протягом півроку - на випадок виникнення непорозумінь.
Зверніть увагу
У разі якщо сталася технічна помилка і банкомат невірно порахував внесену суму або НЕ зарахував її на рахунок, відразу ж телефонуйте за номером гарячої лінії банку і звертайтеся у відділення, до якого відноситься банкомат.
Корисна порада
У багатьох банках в операційному залі є співробітники, до яких можна звернутися за допомогою при здійсненні операцій через банкомат.
Все більше людей стають володарями пластикових банківських карт. Багато хто вже встиг оцінити їх безсумнівну зручність для фінансових операцій з отриманням готівкових коштів, оплатою покупок і можливості легкого доступу до кредитних ресурсів. Але ті користувачі, які отримали карту, не встигнувши опанувати премудрості її використання, стикаються з проблемами, які насправді цілком вирішувані. До таких операцій відноситься і поповнення картрахунку через банкомати.
Вам знадобиться
  • Карта Ощадбанку Росії
  • Банкомат з вбудованим терміналом cash-in (для прийому готівкових грошових коштів)
Інструкція
1
В першу чергу знайдіть відділення Ощадбанку з встановленими пристроями для самообслуговування. З список і карта розташування ви можете подивитися на офіційному сайті банку, перейшовши за посиланням, зазначеної в кінці статті. Головна відмінність їх від звичних банкоматів, призначених для видаткових операцій (отримання готівки), саме в тому, що вони оснащені пристроєм cash-in. Така функція дозволяє апарату приймати і обробляти паперові купюри. Складнощі, які виникали у багатьох з поповненням рахунку, пов'язані саме з тим, що Сбербанк використовує для виконання операцій з картрахунком клієнта два види терміналів.
2
Вставте карту в банкомат, обладнаний cash-in (терміналом для прийому купюр). Далі дотримуйтесь інструкцій, які з'являтимуться на моніторі пристрою. Введіть в активне поле, дотримуючись запобіжних заходів, пін-код вашої банківської карти. Виберіть операцію, натиснувши на кнопку відповідну написи "Зарахування коштів на рахунок".
3
Вставте купюру в спеціальне відділення для прийому готівкових грошових коштів. На екрані висвітиться сума, яку буде запропоновано зарахувати на картрахунок. Підтвердіть своє рішення зробити дану операцію. Сума буде негайно переведена на рахунок вашої картки. Якщо ви вирішите продовжити роботу з рахунком, ви зможете вибрати наступну із запропонованих функцію, не виймаючи карти з банкомату.
Зверніть увагу
Потрібні вам пристрою є майже в кожному відділенні Ощадбанку, а ось витратні апарати встановлені для зручності клієнтів в торгових, офісних центрах і на вулицях.
Корисна порада
Крім поповнення рахунку банківської карти в подібних пристроях самообслуговування Ощадбанку РФ, ви зможете виробити ще безліч інших операцій. Таких як оплата ЖКГ, переказ коштів на мобільний телефон або іншу карту Ощадбанку, погасити кредит або отримати виписку з рахунку.