Як вибрати правильний стиль одягу.

Стильний зовнішній вигляд не тільки допомагає відчувати себе впевненіше, але і дозволяє досягти успіху в різних сферах життя: в кар'єрі або на особистому фронті. По тому, як людина одягається, можна судити про його досягнення в житті. Якщо людина одягнена добре, то оточуючі сприймають його більш успішним і вдалим, ніж того, хто не дбати про свій зовнішній вигляд. Але далеко не всі володіють природним стилем. Багато хто не знає, який стиль одягу можна вибрати. Але якщо є бажання, то цьому можна навчитися.
Інструкція
1
Перш за все, ваш зовнішній вигляд, ваш імідж повинні бути відображенням вашого внутрішнього світу, вашого характеру. Тому, якщо ви серйозна людина, любите у всьому порядок, то варто віддати перевагу суворої одязі, класичним костюмам, сукні, блузи. Спортивний одяг буде виглядати на вас безглуздо і недоречно.
2
А якщо ви активна людина, часто переміщуєтеся, займаєтеся спортом, то, навпаки, краще вдягати речі, в яких вам буде комфортно і зручно. Джинси, пуловери, футболки, взуття на низьких підборах - це те, що вам потрібно. Для романтичної особи підійдуть легкі повітряні сукні, спідниці, блузки. А ось безформні, важкі речі виглядатимуть на такій дівчині негарно.
3
Окрім свого внутрішнього світу при виборі стилю в одязі потрібно враховувати і спосіб життя, і місце роботи. Якщо ви працюєте в офісі, то тут варто підбирати одяг відповідно до існуючим дрес-кодом. В одних компаніях від співробітників вимагають, щоб вони приходили на роботу в класичних костюмах, але ніяк не в джинсах або легковажних сукнях. А в інших фірмах менш суворі правила. Можна надіти якесь оригінальне плаття або блузку, а й переходить грань не варто. Якщо клієнт побачить вас в офісі в екстремальному міні або з глибоким декольте, у нього навряд чи складеться сприятливе враження про компанію, де керівництво дозволяє ходити співробітникам в такому вигляді.
4
Якщо ви визначилися зі стилем в одязі, але не знаєте, як правильно підбирати речі і комбінувати їх між собою, то вирішити цю проблему можна декількома способами. По-перше, звертайте увагу на людей, стиль одягу яких вам подобається. Це можуть бути якісь знамениті і публічні люди. Зірки кіно, музиканти, художники, політики. Або в вашому оточенні є знайомі люди, які мають виразним стилем і індивідуальністю в одязі. Подивіться за ними, можливо, якісь ідеї зможете використовувати для себе.
5
По-друге, дивіться журнали мод, де пропонується безліч варіантів одягу та способів її комбінування. А також даються поради по стилю.
6
Можна звернутися за допомогою до професійного стиліста. Познайомившись і поговоривши з вами, він дасть вам поради по стилю, розповість, як краще одягатися, щоб виглядати успішним, щоб при цьому одяг був зручним, підкреслювала всі ваші достоїнства, прикрашала вас. Можливо, деякі комплекти одягу ви підберете разом із і на практиці побачите, що найкраще підійде вашому характеру і вашому способу життя.