Як зробити календар у Кореле.

Якщо ви добре володієте комп'ютерною грамотою і знаєте програмне забезпечення, з яким працюєте, є можливість відкласти покупку речей, які можна зробити особисто. Наприклад, календар або сітку календаря. Звичайно, ціни на календарі зараз невисокі і виконавши його, ви, навряд чи, заощадите. Але календар можна розмістити на робочому столі вашого комп'ютера, надавши йому вишуканий дизайн.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення Corel Draw 11 і вище.
Інструкція
1
Запустіть програму Corel Draw. Для створення нового документа натисніть меню «Файл» і виберіть пункт «Новий».
2
Натисніть меню «Засоби», виберіть пункт Visual Basiс, потім пункт «Програти». У вікні, Corel Draw Visual Basic for Applications Macros перейдіть до об'єкта Macros in, виберіть пункт CalendarWizard і натисніть кнопку Run.
3
Тепер необхідно налаштувати ваш календар. Перш за все, визначте місяць і рік, які відображаються в календарі - це зробити можна в блоці Calendar Date. Також є можливість вибрати всі місяці або навпаки жодного натисненням однієї кнопки All або None. У блоці Calendar Language можна визначити мову відображення.
4
Перейдіть до вкладки Week starts on - тут ви можете вибрати, з якого буде починатися обчислення тижнів. Як правило, це понеділок, але в деяких країнах тиждень починається з неділі. Натиснувши на кнопку Holidays, ви можете вказати всі свята і вихідні дні для вашого календаря.
5
Для попереднього перегляду створюваного вами шедевра натисніть кнопку Expand або Collapse (перегляд у звичайному та розширеному режимі). На вкладці Layout можна вибрати вид календаря і переглянути зразки вже існуючих календарів. Виберіть собі один з можливих варіантів.
6
За умовчанням календар створюється у вигляді А4 сторінки вертикального формату, розташування календаря і розмір паперу, на яку буде проводитися друк, можна змінити на вкладці Page Layout. У цьому вікні можна встановити абсолютно будь-який розмір для сітки календаря.
7
Коли ваш календар або його сітка буде повністю закінчена, натисніть кнопку Generate, створене в макросі зображення календаря перетвориться в окремий файл на робочій поверхні Corel Draw. Тепер вам залишилося його відредагувати на свій розсуд, додавши елементи дизайну, або зберегти у файл.