Як привітати з Днем народження по радіо. Як привітати дівчину на радіо.

Оригінальний спосіб привітати друга або родича з днем народження - замовити улюблену пісню на популярній радіостанції . Це раніше для того, щоб на радіоточці (проводове радіо на кухні) прозвучала пісня і вірші, необхідно було за місяць їхати на радіоцентр, залишати заявку або писати лист і оплачувати привітання. З появою музичних і розважальних радіостанцій дана послуга стала загальнодоступною. Отже, кілька варіантів організації вітання з Днем народження по радіо.
Інструкція
1
У кожної музично-розважальної радіостанції, як правило, є година привітів і привітань. Якщо іменинник є шанувальником конкретного радіо, просто прослухайте цю станцію протягом дня і дізнайтеся точний час, коли слід готуватися вітати. Головне, щоб в цей момент винуватець торжества також опинився біля радіоприймача. Додзвонитися в прямий ефір (телефони радіоведучі повторюють досить часто) і озвучте своє привітання. Неодмінно слід підготуватися заздалегідь, приготувати кілька телефонних апаратів, налаштувати функцію автодозвону, щоб обов'язково потрапити в ефір в потрібний день і годину. Також доведеться завчасно написати легкий жартівливий текст або серйозні урочисті вірші. В ефірі правильно скажіть прізвище та ім'я іменинника і замовте його улюблену пісню, назва якої необхідно заздалегідь у нього вивідати.
2
Послуга «Вітання в ефірі» доступна на багатьох радіостанціях і через відправку SMS на короткий трьох- або чеирехзначний номер. Як правило, за таку відправку знімається плата з абонента, але якщо додзвонитися в прямий ефір нереально, сума за повідомлення здасться не такою високою (зазвичай від 30 до 100 р.). Особливо якщо іменинник попереджений і в нетерпінні чекає своєї порції слави у приймача. На місцевих регіональних розважальних радіостанціях, як правило, відправка вітального SMS і зовсім без націнок (зніметься плата за відправку звичайного повідомлення іншому абоненту).
3
Практично у всіх, в тому числі і у місцевих радіостанцій в інтернеті є власний сайт. Зазвичай на сайті передбачена сторінка прийому привітань. Заздалегідь вивчіть сайт і, якщо є така функція на сторінці відправки, завчасно надішліть ваше привітання з Днем народження із зазначенням бажаної дати звучання його в ефірі. Переконайтеся, що ви правильно написали прізвище іменинника і вказали його улюблену пісню.
4
Під час ефіру на великих радіостанціях приймаються вітальні повідомлення іншими інтерактивними способами. Наприклад, через ICQ, чат або форум на сайті радіо. Однак не велика ймовірність, що в потоці повідомлень саме ваше буде зачитано в ефірі. І зовсім мінімальні шанси почути замовлену пісню.
5
Нарешті, багато радіостанцій все ще приймають заявки на поздоровлення звичним способом - через пошту. Оформити таку заявку необхідно заздалегідь, за місяць написати лист, відправити його за вірною адресою, на конверті вказати рубрику і мета листа, щоб воно бува не загубилося. Однак на зміну таким варіантам давно вже прийшли альтернативні методи, зокрема, електронні листи, які набагато швидше доходять і вимагають менших клопотів. Правда, попередньо все ж доведеться переконатися, що ви набрали вірний електронну адресу обраної радіостанції та що провідні цього радіо зачитують в прямому ефірі подібного роду письмові привітання.