Як підтримувати порядок в домі.

Ідеальний порядок в домі - мрія кожної господині. Однак у сучасному ритмі життя не так-то просто викроїти час для повноцінної прибирання, особливо працюючим жінкам. У цій ситуації простим і ефективним рішенням стане поділ усіх заходів з наведення чистоти на три види.
Інструкція
1
Найлегший спосіб підтримувати порядок в домі - це термінова прибирання. Вона не дає незначним проявам безладу, з якими досить просто впоратися, перерости в серйозні проблеми. Приміром, після готування на плиті залишилася пара жирних плям. Вони майже не помітні і зовсім вам не заважають. З одного боку, ви можете відразу протерти їх губкою, тоді плита знову буде чистою. А якщо день за днем залишати подібні плями без уваги, то дуже скоро утворюється багатошарова пригорілі кірка. Тоді на очистку плити ви витратите набагато більше часу і сил. Отже, термінова прибирання дозволяє вам відразу ж позбавлятися від бруду. В іншому випадку дрібні справи накопичуватимуться, і дуже скоро ви настільки звикнете до навколишнього безладу, що будете вважати його цілком природним.
2
Розробіть план поточних справ по наведенню чистоти в будинку. Подібні заходи необхідно проводити регулярно, зовсім не обов'язково щодня. Для зручності можете скласти графік з прибирання. Наприклад, протирати пил двічі на тиждень, мити ванну і туалет - один раз на тиждень. Оформіть всі справи у вигляді роздрукованого плану, так ви точно нічого не забудете. Якщо сумлінно дотримуватися такого розкладу, дуже скоро воно стане для вас звичним.
3
Намагайтеся не запускати домашні справи, доводячи їх до вимушеної прибирання. Наприклад, ви починаєте наводити порядок в шафі тільки тоді, коли вже нічого не можете в ньому знайти. Вимушеної збирання легко уникнути, якщо своєчасно виконувати термінові і поточні заходи щодо боротьби з безладом. Крім того, такий підхід таїть в собі небезпеку можливого псування майна. Адже з невеликими плямами і забрудненнями здатне справитися навіть слабке миючий засіб. А в запущених випадках, як правило, доводиться звертатися до більш концентрованим або абразивним порошкам. В результаті, почистивши плиту або ванну, ви наносите цим речам ще більшої шкоди, ніж сама грязь.
Зверніть увагу
Далеко не всі можуть підтримувати ідеальну чистоту і порядок в домі, щоб бути готовими до прийому гостей цілодобово. Однак, виглядати нечупарою теж нікому не хочеться. Але є кілька способів, які допоможуть вам швидко навести і легко підтримувати порядок в домі. Як господині швидко навести порядок в домі, якщо нагрянули неждані гості. Ваш зовнішній вигляд. Насправді, дуже багато залежить від того, як виглядає господиня будинку.
Корисна порада
Один з рецептів, як навести порядок в квартирі швидко від flylady це на максимальній швидкості обійти всі кімнати і, не замислюючись, зібрати в один мішок 27 предметів. Після чого всі їх потрібно викинути, так як це непотрібні речі, що мають прикре властивість накопичуватися в нашому домі. Порядок і чистота там повинні бути ідеальними, оскільки саме в цих приміщеннях, залишившись наодинці з самим собою, будь-яка людина має достатньо часу для того, щоб розглянути недоліки і виявити бруд, недосконалості в ...