Як зробити гірлянду на Новий рік.

Новий рік - сімейне свято. А як здорово зробити новорічні прикраси разом зі своїми близькими та рідними! З підручний матеріалів можна змайструвати різдвяні шкарпетки, а потім з'єднати їх в гірлянду.
Вам знадобиться
  • - лляна тканина (краще двох різних забарвлень);
  • - ножиці з фігурними лезами;
  • - нитки;
  • - голка або швейна машинка;
  • - мотузка (приблизно 3м);
  • - форма для різдвяного носка.
Інструкція
1
Дана гірлянда буде складатися з 12 шкарпеток. Ви можете поміняти їх кількість, залежно від вашої задумки. Можна, наприклад, покласти в кожен носочек по подарунку для кожного учасника урочистості та підписати їх імена. У такому випадку кількість шкарпеток повинна відповідати числу запрошених.
2
Для початку необхідно вирізати з лляної тканини 24 носочка (по викрійці, яка представлена нижче). Якщо у вас 2 кольори тканини, то по 12 шкарпеток кожного кольору. Буде цікавіше вирізувати не звичайними ножицями, а фігурними.
3
Склавши 2 форми (одного кольору) разом виворотом усередину, зшийте їх, залишивши зверху отвір. Зробити це можна як на машинці, так і вручну. Якщо ви будете шити вручну, то можна використовувати товсті кольорові нитки - це акцентує увагу на ручній роботі.
4
Візьміть мотузку і наріжете з неї 12 шматочків, приблизно по 10см кожен. Далі зав'яжіть їх у петелькі.Сделайте 12 маленьких бантиків, вирізавши смужку тканини і зав'язавши її в вузол. Якщо у вас 2 тканини, то по 6 бантів кожного кольору. Акуратно пришийте петельки і бантики до шкарпеточок.
5
Візьміть залишилася мотузку і зв'яжіть носочки за їх петельки, чергую за кольором. При необхідності можете пришити до шкарпеточок невеликі шматочки тканини з написами. Тепер носочки можна наповнити подарунками, наприклад, яскравими цукерками.
6
Новорічна гірлянда готова. Можете прикрасити нею сходові поручні, камін, карниз, новорічну ялинку чи щось інше.
Зверніть увагу
Зверніть увагу, що фігурними ножицями краще вирізати відразу по 2 носка, інакше буде видна нестикування країв.
Різноманітність і конфігурації новорічних ялинкових гірлянд дозволяють використовувати їх в оформленні інтер'єрів та екстер'єрів і задіяти їх в світлових композиціях. Майже в кожному будинку є гірлянда, яка на радість всій родині дістається разом з ялинковими прикрасами напередодні Новорічних свят. Однак нерідко трапляється, що підключивши гірлянду до мережі, виявляється, що вона не працює. Це можна виправити.
Вам знадобиться
  • - Запасна лампочка;
  • - кусачки;
  • - ізолента;
  • - тестер.
Інструкція
1
Лампочки в класичній гірлянді з'єднані послідовно. Якщо вона не працює, значить, десь утворився розрив, і струм не може замкнути свій шлях. Можливо, порушення ланцюга відбулося в патроні лампочки, або вона перегоріла, або десь надламався або обірвався провід. Найчастіше пошкоджується частина проводу у вилки або патрона, куди угвинчується лампочка.
2
Приступаючи до ремонту гірлянди, пам'ятайте, що при роботі з електричними пристроями необхідно дотримуватися граничної обережності. Визначте для ремонту робоче місце, віддалене від металевих предметів і пристроїв. Вимкніть гірлянду від мережі.
3
Уважно огляньте дроти і місця їх з'єднання з патронами. Якщо несправність виявиться в литий вилці, відріжте її, замінивши на звичайну. У разі порушення з'єднання цоколя лампочок з контактами патронів їх необхідно щільно підкрутити за годинниковою стрілкою.
4
Якщо ці несправності відсутні, значить потрібно знайти лампочку. Продзвоните кожну з них тестером. Якщо немає тестера, але знайдеться ще одна гірлянда (справна), спробуйте знайти згорілу лампу методом підміни, вкручуючи її в один з патронів робочої гірлянди. Якщо загорілася, перевірте наступну. Робіть так до тих пір, поки не знайдете несправну лампочку. Підміну виробляєте при знеструмленій гірлянді.
5
Також перевірку непрацюючої гірлянди можна зробити за допомогою свідомо справною запасний лампочки таким же методом. Коли несправна лампа виявиться, замініть її на нову, такої ж потужності і номінальної напруги.
6
За відсутності запасної лампи зріжте патрон, зачистите дроти і з'єднайте їх, скручуючи між собою. Потім ретельно замотайте їх ізоляційною стрічкою. Незважаючи на те, що кількість вогників в гірлянді зменшиться, її робота від цього не постраждає. Так позбавивши гірлянду навіть двох-трьох лампочок, ви не особливо знизите ресурс її роботи.