Як зробити макет фонтану. макети фонтанів.

Якщо ви задумалися про перетворенні вашого заміського будинку або дачі, необхідно все детально продумати. Вам доведеться скласти докладні креслення і плани, щоб передбачити всі тонкощі і нюанси. Але як точно пояснити друзям і родичам ваші ідеї? Для цього потрібно зробити макети споруд, якими ви хочете прикрасити інтер'єр. Наприклад, ви захотіли розмістити фонтан в будинку. Як зробити його макет?
Вам знадобиться
  • резервуар для фонтану, дроти, електронасос, тонкі трубки однакового перетину, кріплення трубок, матеріали для прикраси фонтану.
Інструкція
1
Перед початком виготовлення макета врахуйте, що ваш макет повинен бути точною копією того, що ви хочете побачити в реальності. До макету необхідно поставитися з великою серйозністю, так як майбутній справжній фонтан буде виготовлений саме на вашу макету. Недбалість або помилки можуть привести плачевних наслідків. Визначтеся з місцем розташування майбутнього фонтану. Необхідно розташувати його так, щоб він ергономічно вписувався в інтер'єр і був зручно розташований. Визначтеся з технічною частиною фонтана. Також варто подумати і про зовнішній вигляд фонтану. Спробуйте намалювати простий ескіз, щоб бачити приблизний варіант споруди.
2
Тепер потрібно скласти докладний і точний креслення. Врахуйте, що креслення макету буде служити основою для креслення справжнього фонтану. Щоб отримати з креслення макету креслення справжнього фонтану, потрібно буде всі розміри креслення макету збільшити на певну кількість разів. Ця кількість буде масштабом, в якому буде виконаний макет, тобто співвідношенням розмірів макета та фонтану в натуральну величину. Продумайте і промерьте всі найдрібніші подробиці, щоб при виготовленні деталей було менше помилок.
3
Тепер можна приступати до самого процесу виготовлення макета. Для цього вам знадобиться резервуар, який буде основним елементом вашого макета. Саме в ньому буде перебувати вся вода. Найкраще брати резервуар круглої форми, тоді у вас буде класичний фонтан. Далі необхідно зібрати систему циркуляції води. Вона повинна складатися з маленьких шлангів і електронасоса. Електронасос повинен бути винесений за межі резервуара. Визначтеся з кількістю б'ють струменів у вашому фонтані. Можна зробити одне сопло в центрі, з якого буде бити вода, а можна зробити кілька і рівномірно розташувати їх по периметру резервуара. Потрібно тільки враховувати, що потужності насоса повинно вистачити на вибране вами кількість сопел однакового перетину. Всі шланги потрібно ретельно закріпити. Всі отвори в резервуарі для кріплення шлангів необхідно замазати.
4
Проведіть перше включення вашого макета. Ви повинні перевірити працездатність системи і відрегулювати кути нахилу струменів і їх дальність. Діяльність струменя буде залежати від величини вихідного сопла. Чим вже перетин, тим далі буде бити струмінь. Врахуйте, що навіть при перепадах струму, від яких електронасос може видавати високий тиск, струмені води не повинні бити за межі резервуара. Ретельно перевірте розташування всіх шлангів. Жоден з них не повинен бути зам'ято або перетиснено.
5
Настав завершальний момент. Вам потрібно прикрасити ваш фонтан. Для цього можна використовувати рослини, які живуть у воді. На дно покладіть пісок і красиві камінчики. Також потрібно встановити дрібну сіточку на зливні отвори, щоб в насос не потрапляв пісок та інші дрібні частинки. Замаскуйте електронасос яким-небудь способом. Але потрібно обов'язково зробити легкий доступ до нього. В оздобленні макета вам допоможе ваша фантазія. Після закінчення процесу прикраси покличте всіх рідних і близьких і зробіть презентацію вашого нововведення.