Як зробити доступ по локальній мережі.

Деякі користувачі створюють домашні локальні мережі . Зазвичай цей процес здійснюють для того, щоб можна було виходити в інтернет з будь-якого обладнання, підключеного до даної мережі.
Вам знадобиться
  • мережевий адаптер.
Інструкція
1
Для того щоб уникнути великих додаткових фінансових витрат, акцентуйте свою увагу на вже існуючій мережі. Налаштуйте один з комп'ютерів таким чином, щоб він виконував функції маршрутизатора.
2
Оберіть комп'ютер або ноутбук, до якого буде підключений кабель з'єднання з інтернетом. Встановіть у нього додаткову мережну карту (якщо такої немає). У випадку з ноутбуком придбайте мережевий адаптер формату USB-LAN.
3
Підключіть кабель з'єднання з інтернетом до однієї з мережевих карт. Увімкніть комп'ютер (ноутбук), створіть і налаштуйте нове з'єднання з інтернетом.
4
З'єднайте інший мережевий адаптер з другим комп'ютером, що входять до складу локальної мережі. Відкрийте настройки з'явилася мережі. Перейдіть до параметрів протоколу інтернету TCP/IP. Задайте для даного мережевого адаптера постійний (статичний) IP-адресу. Припустимо, його значення буде 134.134.134.1.
5
Відкрийте властивості підключення до інтернету. Перейдіть до меню «Доступ». Дозвольте іншим комп'ютерам локальної мережі використовувати це підключення до інтернету. Натисніть кнопку «Застосувати».
6
Увімкніть другий комп'ютер (ноутбук). Перейдіть до параметрів мережевого адаптера. Відкрийте властивості протоколу TCP/IP. Виходячи із значення IP-адреси першого пристрою, заповніть перші чотири поля наступними значеннями: - 134.134.134.2 - IP-адреса; - 255.255.0.0 - маска підмережі; - 134.134.134.1 - основний шлюз; - 134.134.134.1 - бажаний DNS-сервер .
7
Збережіть зміни налаштувань. Перепідключити до інтернету на першому комп'ютері (ноутбуці).
Корисна порада
Якщо вам потрібно підключити більше двох комп'ютерів до інтернету, використовуйте мережевий концентратор. Схема мережі в даному випадку буде наступною: Комп'ютер -> маршрутизатор -> мережевий концентратор -> кілька вторинних ПК або ноутбуків.