Як подивитися частоту пам'яті.

Сучасні користувачі використовують персональний комп'ютер безліччю різних способів. На ньому можна писати тексти, робити таблиці та багато іншого. Частина програм не вимагають потужного комп'ютера з дорогими компонентами. Однак є програми, які мають високі системні вимоги, і вам необхідно упевнитися в тому, запуститися Чи це програмне забезпечення. Серед параметрів комп'ютера одним з найважливіших є частота пам'яті .
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, мишка, операційна система Windows 7
Інструкція
1
Натисніть на розташовану в нижньому лівому куті робочого столу кнопку «пуск». У меню, знайдіть пункт «комп'ютер» і, навівши на нього, натисніть праву кнопку миші. Відкриється контекстне меню, в якому необхідно вибрати пункт "властивості".
2
У меню,, що містить основні відомості про комп'ютер, ви можете побачити частоту комп'ютера в розділі «система». Є також ще один варіант - виберіть у вікні, пункт «диспетчер пристроїв». Він розташований в лівій частині вікна.
3
Знайдіть в меню пункт «процесори» і натисніть на розташовану поруч з ним кнопку у вигляді трикутника. Частота являє собою цифру (наприклад 2,20) і вимірюється вона в гігагерцах. Дана одиниця зазвичай вказується латинськими буквами, тобто GHz.
Зверніть увагу
В розділі «диспетчер пристроїв» ви можете знайти найповнішу інформацію про пристрої, встановлених в системному блоці комп'ютера.
Корисна порада
В вікні, що містить основні відомості про комп'ютер, легше подивитися як частоту пам'яті, так і багато іншого, що відноситься до роботи вашого ПК.