Як підібрати сумку до чобіт.

Одним з найбільш простих і дієвих способів створити закінчений образ - це підібрати стильну сумку . Цей аксесуар досить важливий і заслуговує на особливу увагу при виборі. Тим більше, коли мова йде про вибір сумки під взуття. Сьогодні нові модні течії дозволяють проявляти необмежену фантазію при підборі сумки до чоботям.
Інструкція
1
Поєднуйте різноманітні текстури. Якщо підібрати до лакованого взуття лаковану сумку, це виявиться досить нудним поєднанням. А ось лаковані чоботи чи туфлі до замшевого сумці і, відповідно, навпаки стануть досить таки стильним поєднанням. Тому першим ділом звертайте увагу на те, з чого зроблена вподобана вам сумка.
2
Підбирайте однотонний матеріал до матеріалу з малюнком або принтом (наприклад, квітковим). Яскраві сумка і така ж точно взуття виглядають не дуже вдало. Різнобарвна взуття буде прекрасно підкреслювати однотонну сумку. При такому поєднанні вони будуть відмінно доповнювати один одного. Ну і, відповідно, навпаки - яскрава, барвиста сумка стане непоганим доповненням до однотонної взуття.
3
Доповнюйте матові матеріали блискучими. Нехай сумка і чоботи будуть одним кольором, але в такому випадку непогано, якщо щось одне буде з блискучою поверхнею. Наприклад, до коричневої або бежевій взуття підійде золотиста або бронзова сумка. Тільки в такому поєднанні ваш вигляд буде по-справжньому ефектним.
4
Вибираючи сумку, необхідно звертати увагу на стиль взуття, з якою вона буде носитися. До спортивного взуття зовсім не підійде класична сумка, навіть якщо вона буде в тон чобіт. Суміщення несумісних стилів може виглядати досить недбало і навіть вульгарно.
5
Звертайте увагу на те, які відтінки кольору мають взуття та сумка. Головне правило - теплі відтінки поєднуються з теплими, а холодні - з холодними. Слідуючи цьому правилу, ваш образ завжди буде закінченим, а окремі його деталі не будуть різати око оточуючим.
6
Дивіться на пропорції і форми. Відмінно виглядають сумки з округлими обрисами в парі з жіночною взуттям, а прямокутні сумки із взуттям, у якої немає прикрас, і форми чіткі.
7
Ідеально буде мати у своєму гардеробі базові комплекти взуття та сумок, які будуть витримані в спортивному і офіційних стилях. І не забувайте, що сумка як головний аксесуар здатна легко додати трохи індивідуальності саме тому одязі, яку ви надаєте перевагу.