Як зробити вікно.

Встановити вікно не важко, якщо під рукою є готовий комплект. Готове вікно поставляють разом із стулками, косяками, підвіконної дошкою і необхідною фурнітурою. Стулки глухі і вікна, зазвичай не засклені. Їх застекляют після монтажу вікна - або склом, або склопакетами.
Вам знадобиться
  • Готовий віконний комплект, інструменти, мастика або розчин, кельму, рівень, шурупи та цвяхи.
Інструкція
1
Підготовка проемаС допомогою молотка і зубила відколюється кладку внизу віконного прорізу, щоб підготувати місце для нового підвіконня з виступаючим краєм. Відстань нависания підвіконня над стіною повинна бути не менше 30 мм. Для необхідного розчину беремо: змішаний пісок з цементом в співвідношенні 1: 1, розчинений у воді пластифікатор. Все це змішуємо до потрібної консистенції. Потім розчин викладаємо за допомогою кельми на поверхню прорізу.
2
Монтаж підвіконня в стенуВместе з помічником, ставимо підвіконня на місце, оброблене розчином. Обов'язково необхідно переконатися в тому, чи правильно підігнали ви підвіконня до стіни чи ні, і використовуючи рівень, потрібно переконатися в його горизонтальному розташуванні. Якщо є необхідність у вирівнюванні його, то можна це зробити, підклавши, куди треба шматок шиферу. Якщо ж підвіконня не займає всю товщину стіни, то потрібно підняти внутрішню поверхню стіни до потрібного рівня підвіконня. Розчин найкраще залишити на ніч, щоб він краще схопився.
3
Установка водонепроникного брусаДля цього використовуємо смугу з НЕ іржавіє стали, перетином 18 на 6 мм на всю довжину віконного прорізу. Спочатку кладемо розчин в паз підвіконня, а потім вкладаємо туди металеву смужку. Після цього можна готувати новий віконний блок для монтажу, заздалегідь нанісши в паз розчин або мастику.
4
Установка віконного блокаЕслі у віконної рами є виступи на кінцях перекладин, необхідно відрізати їх. Вставляємо вікно на місце і кріпимо за допомогою клинів, зверху і знизу. Дуже важливо, щоб вікно стояло рівно і акуратно. Якщо є необхідність, потрібно вкласти прокладки між косяком і стіною. По довжині кожного косяка потрібно зробити намітки двох або трьох фіксаторів так, щоб відмітини збігалися з розташуванням цегли.
5
Закріплення вікна місцях, де розташовані позначки потрібно просвердлити отвори в стіну, на глибину, яку рекомендує виробник. Важливо переконатися в тому, що вікно коштує щільно, а стулки повинні безперешкодно відкриватися. Встановлюємо фіксатори в отвори разом з дюбелями, і приворачиваем викруткою. Потім закриваємо отвори пробками, які додаються до фіксаторів.
6
Забивання стиковІспользуя розчин, ми наносимо його в щілини між віконною рамою і краями стіни. Роботу проводимо з внутрішньої сторони віконного прорізу. Деякий час потрібно дати розчину, для того, щоб він краще схопився. Потім, зашпаровуємо стик із зовнішнього боку між рамою і стіною за допомогою герметизирующей мастикою.
7
Установка підвіконної доскіУстанавліваем задній виступ підвіконної дошки в певний паз віконної рами. Для найкращого фіксування, можна прибити цвяхами накосив дошку до рами. Щоб подоконная дошка лежала міцно, можна просвердлити в середину дошки отвір в стіну і вкрутити шуруп. Приховуємо шуруп за допомогою пробки або наповнювача.
8
Завершення работиВокруг рами і підвіконня потрібно заштукатурити стіну. Кельмою розгладжуємо поверхню для найбільшої рівності. Застекляют стулки вікна склопакетом.
Зверніть увагу
Дуже важливо стежити під час монтажу вікна за тим, щоб воно стояло рівно і міцно.