Як прибрати сірий відтінок. сірий відтінок на рожевих речах. Як усунути.

Поступово білі речі набувають сірий відтінок, яка не відпирається використовуваним порошком. Іноді проблема криється в якості води, а іноді в самому миючому засобі для білизни. У будь-якому випадку її необхідно вирішувати і прибирати сірий відтінок з одягу.
Вам знадобиться
  • - порошок;
  • - кисневий відбілювач;
  • - перекис водню;
  • - сіль;
  • - сода.
Інструкція
1
Найпростіше змінити порошок. Придбайте будь-який засіб для прання білих речей, найчастіше воно містить оптичний відбілювач, який і усуває сірий відтінок. Віддайте перевагу при виборі відомим торговим маркам. Звичайно, хороший порошок має високу вартість, але це пов'язано з тим, що в його складі містяться всі необхідні компоненти, які сприяють бездоганному результату.
2
Якщо міняти улюблений порошок вам не хочеться, просто додавайте при пранні кисневий відбілювач. Не використовуйте засоби з вмістом хлору, вони надають жовтий відтінок матеріалу. Поступово ваші речі засяють колишньої білизною, як і було раніше. Але строго дотримуйтеся дозування, інакше ви просто зіпсуєте одяг, так як високі дозу відбілювача руйнують структуру тканини. Будьте особливо уважні, якщо ви хочете відбілити делікатні тканини, адже їх можна прати тільки м'яким миючим засобом.
3
Додавайте при кожному пранні білизни в барабан машинки 1 столову ложку соди і 1 столову ложку солі. Сірий відтінок поступово відіпрати. Ці речовини не псують навіть найделікатніші тканини, так як не містять їдких речовин. Відбілювання відбувається за рахунок пом'якшення води содою і посилення дії порошку сіллю.
4
Бавовняні речі можете прокип'ятити. Налийте близько 7 літрів води в емальованому відро або глибокий таз, додайте 220 г порошку і 20 г кисневого відбілювача. Кип'ятіть білизна на повільному вогні близько 20-60 хвилин, в залежності від ступеня забруднення. Але даний спосіб може викликати усадку речей на кілька розмірів, так що будьте обережні.
5
Налийте в таз теплої води і додайте 100 мл перекису водню. Замочіть речі на 10-24 годин. Потім просто виперіть з використанням звичного порошку. Перекис має легкий відбілюючий ефект і здатна видалити сірий відтінок з одягу.