Як потрапити в Корею.

Північна Корея - унікальна з туристичної точки зору країна. Екскурсійна програма багата й цікава, вражає самобутність місцевого укладу життя. Але не так-то просто в цю країну потрапити ...
Вам знадобиться
  • - ПК з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Приїхати в Північну Корею можна тільки в складі економічної або політичної делегації. Спочатку вам буде потрібно зареєструватися на інтернет-сайті уряду Кореї, вказавши свої дані і партійну приналежність. Вам буде потрібно віза; врахуйте, що її неохоче видають журналістам, письменникам, військовослужбовцям і співробітникам правоохоронних органів. Небагато шансів і у громадян певних держав: США, Ізраїлю, Південної Кореї. Намагатися отримати візу самостійно, не звертаючись в пов'язані з північнокорейськими туристичними організаціями турагентства, безглуздо. Крім того, іноді кордону країни закриваються для іноземців повністю.
2
Дістатися до Північної Кореї можна на літаку: є регулярні рейси з Пекіна (2-3 рази на тиждень), з Владивостока і Хабаровська (1 раз на тиждень), що прибувають до міжнародного аеропорту Сунан (23 кілометри від Пхеньяну). 3-4 рази на рік виконуються чартерні рейси з Москви - це відбувається під час національних свят Кореї. Також є регулярні поїзди: Пекін-Пхеньян, Москва-Пхеньян. Останні - безпересадочні вагони, що курсують у складі поїздів Москва-Пекін; відправляються вони з Ярославського вокзалу Москви раз на тиждень (потяг, що йде через Читу, Харбін та Shenyang) і раз на два тижні (потяг, що йде в обхід Китаю через Хабаровськ і Уссурійськ).
3
Неможливо самостійно доїхати до Кореї на автомобілі або автобусі, так само як і на кораблі. Є, правда, невелика вірогідність, що вам вдасться потрапити в організовану туристичну групу з Південної Кореї.
4
Пам'ятайте, що ввезення в Корею мобільних телефонів заборонено - при в'їзді в країну телефон у вас вилучать на зберігання або опечатають. Мобільний зв'язок заборонена в принципі, міжнародна вкрай дорога, скористатися нею можна тільки у великих містах. Також заборонено ввозити навігаційну апаратуру, підзорні труби і біноклі, професійні кіно- і фотооб'єктиви, літературу антісеверокорейского змісту, порнографічну продукцію. Строго заборонено ввезення і вивіз північнокорейських грошей!
Корисна порада
Подорожувати по Північній Кореї без супроводжуючих не допускається - гід буде слідувати за вами всюди, навіть на пляжі.
Протягом п'яти років південнокорейські користувачі інтернету не могли анонімно залишати коментарі на місцевих сайтах. Свого часу закон про розкриття даних викликав бурю обурення як у країні, так і в усьому світі. У 2012 роки корейцям нарешті повернули право на анонімність.
Скандальний закон «Система дійсних імен в інтернеті» (Internet Real-Name System) був прийнятий з метою боротьби з кіберзлочинністю, а також для того щоб зменшити кількість наклепів і образливих коментарів, виливає на південнокорейських жителів від їх же співвітчизників за допомогою всесвітньої павутини. Згідно зі статистикою, кількість знущань і погроз становило 13,9% від загального числа повідомлень, написаних громадянами Південної Кореі.Закон наказував адміністраторам південнокорейських ресурсів, на які заходило більше ста тисяч осіб за добу, з'ясовувати справжні дані відвідувачів за допомогою їх ip-адрес. Також системним адміністраторам було необхідно розкривати дані користувачів, що публікували коментарі з погрозами або розкривають таємницю особистого життя інших учасників діскуссіі.Однако зробити інтернет-простір більш дружелюбним владі так і не вдалося. Південнокорейські інтернет-користувачі, щоб зберегти свою анонімність, просто перейшли на зарубіжні веб-ресурси, популярність же вітчизняних сайтів впала до межі. При цьому кількість образливих коментарів зменшилася лише на 0,9% .В результаті 24 серпня 2012 Конституційний суд Південної Кореї скасував закон про розкриття даних, на думку решти країн, що порушує свободу слова в країні, гарантовану конституцією. Згідно з судовою постановою, скасований закон перешкоджав формуванню плюралізму думок, який є основою демократії. Головна інтернет-асоціації Південної Кореї гаряче підтримало рішення Конституційного суду. Тепер є надія, що Південна Корея буде виключена зі списку «ворогів інтернету», потрапивши туди в 2007 за жорстке обмеження свободи слова користувачів всесвітньої мережі.