Як зняти гроші з webmoney.

В даний час вельми популярне використання електронних грошей системи WebMoney. Для цього необхідно внести кошти на свій рахунок і розпоряджатися ними на свій розсуд. Але як бути, якщо електронну валюту необхідно перевести в готівку? Існує кілька способів, один з них - переказ грошей через систему Contact.
Інструкція
1
Висновок через систему Contact забезпечить низьку комісію, швидку передачу грошей, можливість вибрати відповідний банк. При цьому відкривати рахунок у банку не потрібно. Для початку необхідно запустити програму WebMoney Keeper і перейти на вкладку «Мої WebMoney». Потім натисніть кнопку «вивести WM», яка розташовується праворуч зверху. У вікні виберіть поле «Висновок WMR на рублі грошовим переказом без відкриття рахунку».
2
Після цього автоматично відкриється сторінка з подальшими інструкціями. Для здійснення грошового переказу необхідно мати формальний атестат WebMoney, завантажити в систему відскановані ІПН та паспорт. Гаманець повинен бути авторизовані на фізичну особу. Ці умови досить прості і виконуються прямо у вікні браузера. Якщо всі умови дотримані, ви потрапите на сторінку грошових переказів, на якій вам необхідно вибрати систему «Contact».
3
Розгромна форма автоматично заповниться вашими персональними даними. Вкажіть суму бажаного перекладу і виберіть необхідний банк за допомогою кнопки «Пошук банку». Зверніть увагу, що до вказаної вами сумі буде приплюсований відсоток за здійснення угоди. Списується суму ви зможете побачити в поле «разом з урахуванням комісії WebMoney». Далі натисніть кнопку «Відправити», і відкриється сторінка, на якій буде вказано номер платежу, який необхідно запам'ятати. Для зручності цю сторінку можна роздрукувати.
4
Платіж надходить в банк не менше ніж через 3 години. Проконтролювати процес ви можете на офіційному сайті Contact. Для цього необхідно ввести дату відправки і номер платежу, вибрати «Одержувач» і ввести свої дані. Після заповнення всіх полів натисніть кнопку «Перевірити статус». Якщо кошти вже переведені в банк, статус буде «Відправлений».
5
Для отримання переказу необхідно звернутися в обраний банк. Потрібно мати при собі паспорт і номер платежу.