Як відновити дані на вінчестері.

Випадково видалені з вінчестера дані в більшості випадків можуть бути відновлені. Для цього необхідно дотримуватися певної послідовності дій та використовувати спеціальні програми.
Інструкція
1
Першим ділом, виявивши пропажу необхідних файлів, виключіть яку б то не було запис на диск, з якого ви випадково видалили інформацію. Це підвищить ймовірність відновлення, так як фізично файли ще не віддалилися, а стерлися лише їх заголовки, для того щоб на їх місце можна було записати нову інформацію. Після цього скачайте будь-яку утиліту для відновлення видалених файлів. Для домашнього використання вам цілком підійде безкоштовна програма під назвою Recuva, яку можна завантажити за адресою http://biblprog.org.ua/ru/Recuva/. Встановіть її на комп'ютер.
2
Розпочніть процедурі відновлення файлів. У головному вікні програми виберіть анализируемую область (у нашому випадку - жорсткий диск або його окрема папка) та натисніть кнопку "Сканувати". Після процедури сканування програма видасть список всіх доступних для відновлення файлів, включаючи інформацію про можливу вірогідності відновлення кожного конкретного файлу. Крім цього, програма визначає ім'я файлу, його розмір, колишнє місцезнаходження та дату останньої модифікації. В залежності від налаштувань, програма здатна відображати віддалені системні та приховані файли, а також файли, що мають нульовий розмір. Знайдіть файли, які вимагають відновлення, виділіть їх і натисніть кнопку "Відновити".
3
Для відновлення даних, які були видалені достатньо давно небудь для відновлення інформації, що зберігалася на диску, який був підданий форматування, доведеться використовувати платний софт для відновлення даних або звертатися у фірми, які володіють спеціальним обладнанням для відновлення видалених файлів.
Корисна порада
Щоб уникнути подібних ситуацій, частіше робіть резервні копії необхідних файлів і папок і зберігайте їх на кількох носіях, а також в онлайн-сховищах.