Як увійти в Windows XP без пароля. Як війт в винду якщо забув пароль.

Паролі існують, щоб обмежити доступ до інформації небажаним користувачам. Але, напевно, багато потрапляли в ситуацію, коли ставиш начебто нескладний пароль (наприклад, щоб обмежити доступ до файлів дітям), а потім його забуваєш. Відповідно, увійти в систему без пароля ніяк не виходить. Першим ділом виникає думка терміново заново операційну систему. Але є й інші варіанти. Якщо у вас Windows XP, скористайтеся наступними способами.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows XP, викрутка.
Інструкція
1
Перший спосіб, за допомогою якого можна спробувати зайди в систему. У вікні для вводу імені просто введіть «Адміністратор», а в рядку для введення пароля натисніть Enter. Справа в тому, що більшість користувачів після установки операційної системи створюють свій профіль користувача, а профіль адміністратора залишається. Причому цей профіль не видно ні на екрані привітання, ні в списку профілів в самої операційної системи.
2
Другий спосіб - зайти в систему без пароля. Увімкніть комп'ютер. Дочекайтеся, поки з'явиться вікно введення пароля, і потім натисніть сполучення кнопок "Ctrl + Alt + Del + Reset". Кнопка Reset знаходиться на корпусі комп'ютера. Після цього ПК перезавантажиться, при цьому всі паролі будуть скинуті, і система завантажиться в нормальному режимі без вікна для введення пароля.
3
Є ще один спосіб зайти в систему без пароля. Він пов'язаний зі скиданням налаштувань биос. Вимкніть комп'ютер від електромережі. Відкрутіть кріпильні гвинти кришки системного блоку і зніміть її. Тепер відшукайте на материнській платі батарейку (звичайна кругла батарейка, встановлена в материнській платі) і вийміть її з роз'єму. Зачекайте приблизно хвилин п'ять, після чого встановіть батарейку назад в роз'єм. Таким чином, настройки біос будуть скинуті. Закрийте кришку системного блоку.
4
Увімкніть комп'ютер і чекайте завантаження операційної системи. Вона повинна завантажитися в нормальному режимі. Якщо діалогове вікно, де потрібно вибрати ім'я користувача та пароль, з'явилося знову, просто залиште рядок введення пароля порожній і натисніть «Увійти».
Зверніть увагу
Врахуйте, що універсального методу увійти в систему без пароля не існує. Багато залежить від версії Service pack операційної системи, версії її збірки, материнської плати і версії біоса. Якщо в одному випадку може спрацювати один варіант, це не означає, що він працюватиме у всіх інших випадках.