Як зробити перегородку.

Є багато способів зробити перегородку в квартирі. Її можна спорудити з цегли, шлакобетону, гіпсу. Гіпсокартонні перегородки мають дуже естетичний вигляд, легко збираються і їх легко декорувати. Спробуйте самостійно зробити каркас з утеплювачем, звукоізоляцією і гіпсокартоном.
Вам знадобиться
  • * Ніж по металу
  • * Рулетка
  • * Електродрель
  • * Рукавички
  • * Алюмінієвий профіль
  • * Гіпсокартонні листи
  • * Шпаклівка
  • * Теплоізоляційний матеріал
  • * Шурупи
Інструкція
1
Першим ділом приступимо до монтажу каркасу. Зібрати його легко. На підлозі розмітьте лінію майбутньої стіни. За допомогою рівня перенесіть цю лінію на стелю. Те ж саме зробіть для другої сторони стіни. За допомогою електродрилі та шурупів прикрутите алюмінієві профілі по всьому периметру стіни, а також на відстані рівному ширині та довжині гіпсокартонних листів.
2
Тепер необхідно обшити стіну. Для цього прикрутите гіпсокартонні листи до профілів за допомогою шурупів. Їх капелюшки повинні бути втоплені в картонну поверхню обшивки.
3
Коли одна сторона стіни буде готова, необхідно наповнити порожнечі, які утворюються між профілями. У цих цілях можна використовувати мінеральну, скляну вату, при цьому обов'язково працюйте в рукавичках. Теплоізоляційні матеріали володіють і прекрасними звукоізоляційні властивості, що всередині приміщення набагато важливіше, ніж тепло. Коли цей своєрідний шафа буде заповнений ізолюючим матеріалом, можна закривати стіну з іншого боку.
4
Другу сторону стіни закривайте аналогічним чином: прикрутите профілі, не виходячи за межі накресленої лінії, і обшийте їх гіпсокартонними листами.
5
Незважаючи на те, що вийшла, стіна вже рівна, її потрібно підготувати до обробки. Спочатку прогрунтуйте поверхню. Після розведіть шпаклівку і зашпатлюйте капелюшки шурупів і стики гіпсокартонних плит. Коли шпаклівка висохне, ошкуріть її, знову заґрунтуйте і декорують як звичайну стіну.
Корисна порада
Якщо під час укладання, скловата потрапила вам на шкіру в жодному разі не стирайте її механічним зусиллям. Вона змивається великою кількістю води. Просто підставте постраждале місце під струмінь води
Комнатная перегородка - відмінний спосіб розділити зони. Наприклад, відомо, що в спальній кімнаті краще не займатися роботою. Проте рідко у кого є можливість виділити для роботи окремий кабінет. Ось і виходить, що поки один член сім'ї працює, другий відпочити не може. Уникнути таких незручностей вам допоможе перегородка. Залежно від способу монтажу, матеріалу і місця, в якому встановлюють перегородку, вона може бути стаціонарної, пересувний, цегляної, дерев'яної, гіпсокартонної, скляної з алюмінієвим, металевим, ПВХ-каркасом. При всьому своєму різноманітті все перегородки повинні бути міцними, стійкими до зносу і в більшості своїй мати світло-і звукоізолюючі властивості.
Інструкція
1
Перед тим, як ставити перегородку необхідно визначити, чи буде вона трансформованою, або капітальної. Тобто, чи можна буде цю перегородку при необхідності перемістити, або ж вона завжди буде стояти на своєму місці. Найпростіше зробити звичайну ширму. Вона являє собою кілька дерев'яних рам, обтягнутих тканиною, або зі вставленими стеклами. Ці рами скріплені між собою за допомогою навісних петель. Плюс трансформованою перегородки в тому, що її легко пересунути при необхідності в будь-яке приміщення квартири або забрати з собою при переїзді. Ширму ж і зовсім просто зібрати і прибрати в шафу. Багато місця вона не займе. До трансформованим перегородкам відносять і перегородки у вигляді шаф, перегородки-купе, які можуть паралельно виконувати і роль двері.
2
Капітальні або стаціонарні перегородки завжди стоять там, де їх поставили. Вони повинні бути стійкими, особливо міцними, так як грають роль стіни. Сама міцна і довговічна перегородка робиться з цегляної кладки. Вона володіє чудовими звукоізолюючими властивостями. Таку перегородку ставлять з метою повністю ізолювати простір. Встановлювати цегляну стіну можна тільки на бетонній підлозі, у жодному разі її не ставлять на лаги і, особливо на верхній підлогу. Цегла краще вибирати пустотіла, пористий (біла силікатна). Але там, де підвищені вимоги до вологостійкості, наприклад в кухні, ванній або туалеті необхідно використовувати тільки червона цегла середнього випалу. Найперші ряди кладки краще скріплювати цементним розчином для міцності кладки, ряду з 5 можна використовувати цементно-пісочний розчин. Кожен ряд скріплюється металевою арматурою з сусідніми стінами для збільшення стійкості перегородки. В день кладуть не більше 10 рядів - перегородці потрібно просохнути. Коли всі ряди покладені і кладка висохла, перегородку з обох сторін затирають штукатуркою, потім шпаклюють, після чого її можна покривати оздоблювальними матеріалами.
3
Гіпсокартонні перегородки зводити набагато швидше і при цьому розводиться менше бруду. Якщо потрібна міцна перегородка, на яку можна підвішувати важкий вантаж, то каркас для перегородки краще виконувати з металевого профілю. Спочатку на підлозі проводяться 2 риси, які позначать кордону перегородки з обох сторін. Потім зводяться вертикальні стійки, до них кріпляться горизонтальний профіль так, щоб в кожну виниклу комірку вміщався гіпсокартонний лист. Листами обшивають спочатку одну сторону перегородки, потім при необхідності збільшити звукоізоляцію, в проміжку між двома її сторонами вкладають мінеральні плити, які виконуватимуть і теплоизолирующую функцію. І зверху цей листковий пиріг закривається другим шаром гіпсокартону. Гіпсокартон не потребує великих оздоблювальних роботах. Досить зашпаклювати капелюшки саморізів і стики між листами і можна наносити фінішне покриття - шпалери, декоративну штукатурку і так далі.