Як закрити скол на машині. Як зафарбувати відколи на машині відео.

На жаль, в Росії дуже складно знайти дорогу, де лежить чисте полотно асфальту, немає жодної вибоїни та ями. Більшість доріг залишають бажати кращого. Страждають від цього не тільки автомобілісти, але, в першу чергу, їх машини.
Вам знадобиться
 • - воскової олівець;
 • - поліроль;
 • - фарба;
 • - лак;
 • - шпаклівка;
 • - грунтовка;
 • - мовіль;
 • - гас;
 • - бензин;
 • - рукавички.
Інструкція
1
Відколи зазвичай утворюються від каменів, які летять від коліс зустрічних і попутних авто. Багато абсолютно даремно не звертають уваги на сколи - на їх місці дуже швидко може утворитися іржа. Отже, ви вирішили зайнятися кузовом вашого «залізного друга». З ремонтом невеликих відколів і подряпин ви цілком можете впоратися самостійно.
2
Відмінним засобом для боротьби з маленькими сколами може стати воскової олівець. Просто нанесіть його на чисту суху поверхню і втирайте деякий час.
3
Для більш великих сколів олівець не підійде - він дуже швидко зітреться. Такі відколи найкраще фарбувати фарбою під колір машини. Якщо ж скол не дійшов до металу, а всього лише трохи зачепив ґрунтовку, то необхідно намазати місце цветообогащенной поліролью, а потім покрити захисною фарбою.
4
Як би там не було, більшість відколів все ж доводиться закладати професійно. Щоб підготувати місце відколу до обробки, необхідно очистити його від пилу і бруду, знежирити і висушити. Якщо на цьому місці вже помітні сліди іржі, то обов'язково спочатку обробіть скол спеціальним засобом, щоб іржа не почала поширюватися всередину металу.
5
Тепер відполіруйте місце відколу, щоб зробити зони переходу фарби менш помітними. Далі необхідно вручну або спеціальною машинкою відшліфувати це місце, готуючи під нанесення шпаклівки, притому так, щоб не потрапити на основну фарбу.
6
Шпаклівка наноситься тонким шаром не більше 2 мм. Товстий шар може легко відколотися, і доведеться робити все заново. Шпаклівку необхідно наносити до повного вирівнювання поверхні з рідною фарбою, тому може знадобитися кілька шарів. Знову шліфуйте, ретельно перевіряючи кордону шпаклівки і рідний фарби.
7
Тепер можна наносити ґрунтовку. Багато автовласників переходять відразу до фарбування, що не сильно впливає на якість роботи при гарній шпатлевке. Фарбу потрібно наносити в 2-3 шари, кожен раз трохи збільшуючи поверхню фарбування. Перерва між нанесенням шарів має бути близько 5 хвилин. Нарешті, нанесіть прозоре покриття, яке зміцнить фарбу.
Корисна порада
Якщо у вас немає часу закладати відколи, можна намазати їх мовілем, щоб не пішла іржа. Потім мовіль легко змиється гасом, соляркою або бензином, і ви спокійно закладіть скол.
Навіть при самій дбайливої експлуатації автомобіля на лакофарбової поверхні можна виявити відколи, які з'являються в результаті впливу каменів, щедро насипаних на російських трасах. Якщо вчасно не вжити заходів по їх обробці і зафарбовування - це неминуче призведе метал до корозії. Щоб зафарбувати відколи, можна звернутися в сервіс або провести обробку самостійно.
Вам знадобиться
 • - фарба;
 • - грунтовка;
 • - поліроль;
 • - перетворювач;
 • - наждачний папір;
 • - шлифмашинка;
 • - лак.
Інструкція
1
Щоб відколи на вашому автомобілі були зафарбовані якісно і не виглядали плямами, зверніться в автомобільний магазин, що торгує автоемалями. Вибирайте той магазин, де надають додаткові послуги з підбору тони фарби з використанням комп'ютерної технології. Так як з часом будь-який автомобіль вигоряє на сонці і номер емалі, якою він був пофарбований раніше, стає набагато світліше. Якщо ви будете використовувати ту ж фарбу, то на місці сколів отримаєте більш темні плями, які будуть виглядати латками, що призведе до необхідності фарбувати весь кузов.
2
Підготуйте всі місця, де утворилися відколи, до фарбування. Обробіть самі відколи й місця навколо них наждачним папером номер 1, потім номер 0. Використовуйте для цього шліфмашинку. Якщо від відколів пішли тріщини, то обробляйте всі місця не тільки відколів, але і тріщин. Інакше нова фарба триматися не буде, а корозія почнеться під тріщинами.
3
На всі оброблені місця нанесіть шар перетворювача іржі. Залиште на 30 хвилин, ретельно протріть оброблені місця і відразу ж нанесіть грунтовку. Через 12 годин нанесіть ще один шар грунтовки і через 24 години зафарбуйте відколи.
4
Дайте фарбі повністю просохнути протягом 48 годин. Нанесіть на пофарбовані місця поліроль. Якщо ваш автомобіль має лакове покриття, то замість поліролі нанесіть шар лаку.
5
Якщо автомобільне покриття має багато відколів з глибокими тріщинами навколо, зробіть повну забарвлення кузова, так як фарбувати і обробляти окремі місця набагато складніше.
6
Всю роботу ви можете довірити професіоналам з сервісу, які проведуть професійну роботу на сучасному обладнанні. Маючи великий досвід роботи та спеціальне обладнання для сушіння, вже ввечері ви зможете виїхати на своєму автомобілі, і вам не доведеться займатися закраской відколів кілька днів.