Як вводити кисломолочну суміш. кисломолочні суміші.

Не кожна молода мама має можливість вигодовувати свою дитину грудним молоком. В такому випадку їй на допомогу приходять адаптовані молочні суміші. Найбільш корисними для організму зростаючого малюка є дитячі кисломолочні суміші. Але слід зазначити, що для безпеки здоров'я дитини, кисломолочну суміш вводити в раціон малюка слід дуже обережно.
Інструкція
1
Будь-який продукт харчування для дитини крім грудного молока слід вводити тільки з рекомендації лікуючого лікаря терапевта. При відвідуванні лікаря в дитячому медичному закладі молодій мамі слід отримати консультацію про те, які дитячі кисломолочні суміші найбільш безпечні і підходять для її малюка. Дуже важливо при введенні суміші враховувати вік дитини.
2
Кисломолочні суміші в раціон дитини вводять в разі, якщо малюк погано набирає вагу або у нього виникають труднощі в роботі шлунково-кишкового тракту.
3
Суміші бувають різними за своєю консистенцією. Існують сухі і рідкі кисломолочні суміші. Рідкі суміші можна вживати відразу, а сухі для початку необхідно розводити водою. При розведенні дитячої суміші рекомендується використовувати воду для дитячого харчування.
4
Годувати малюка тільки кисломолочної сумішшю можна. Для безпечного функціонування організму дитини потрібно поєднувати звичайну адаптовану і кисломолочну суміші. Це необхідно для того, щоб не порушити функцій шлунково-кишкового тракту і кислотно-лужного балансу в організмі немовляти.
5
Починаючи годувати малюка кисломолочної сумішшю, необхідно виявити, чи немає у дитини алергічної реакції на цей продукт. Дуже важливо при введенні кисломолочної суміші не зашкодити організму дитини. Для цього в перший раз крихітці дають невелику кількість суміші і спостерігають за реакцією організму протягом доби. Якщо на певну кисломолочну суміш у дитини виявилася алергічна реакція, її слід замінити сумішшю іншого виробника.
6
Якщо алергічна реакція не виявилася, обсяг кисломолочної суміші слід з кожним днем поступово збільшувати до необхідної кількості. Для цього потрібно суміш розвести в підігрітою до 40 градусів воді. Пляшечку з сумішшю ретельно струснути, перевірити температуру суміші, капнув на зап'ясті руки, після чого можна годувати дитину. Готувати кисломолочну суміш необхідно згідно з інструкцією, зазначеної на упаковці.
7
Важливо не перегодовувати малюка сумішшю, тому що в противному випадку, у малюка можуть виникнути часті відрижки.
Зверніть увагу
Природне грудне вигодовування найкорисніше для здоров'я дитини у відмінності від будь адаптованої молочної суміші.