Як прибрати подвійний клік. Як відключити подвійний клік на ноут.

Після чергового перевстановлення операційної системи хтось насамперед встановлює свої улюблені ігри, хтось повертає робочому столу звичний вигляд, змінюючи тему і заставку, дозвіл екрана, замінює стандартні іконки на користувацькі. А хтось першим ділом переналаштовує миша, адже звичку запускати програми або відкривати файли одним кліком миші винищити практично неможливо. Якщо ваш вказівний палець втомився виконувати подвійну роботу, але ви не знаєте, як прибрати подвійний клік, прочитайте і виконайте декілька простих кроків, які позбавлять вас від необхідності розробляти суглоби пальців і діяти своїм домашнім на нерви частими клацаннями кнопки миші.
Інструкція
1
Відкрийте будь-яку папку з будь-якого місця на комп'ютері і в верхньому рядку меню виберіть «Сервіс».
2
У випадаючому меню виберіть пункт «Властивості папки» і клікніть на нього лівою кнопкою миші.
3
У вікні виберіть вкладку «Загальні» і в нижньому розділі «Клацання мишею» встановіть маркер на першій позначці - «Відкривати одним клацанням, виділяти покажчиком».
4
Натисніть кнопку «Застосувати», закрийте вікно властивостей папки («OK» або значок «Х» у правому верхньому куті вікна) і дозвольте своєму пальцю відпочити.
5
Щоб скинути дані настройки, можна повернути маркер на позначку «Відкривати подвійним, а виділяти одним клацанням» або просто натиснути кнопку «Відновити значення за замовчуванням», розташовану трохи нижче, натиснути кнопку «Застосувати» і закрити вікно властивостей папки.
Корисна порада
Додатково налаштувати інші параметри миші (поміняти призначення кнопок, змінити зовнішній вигляд покажчика або швидкість переміщення курсору) можна у властивостях самої миші. Для цього виберіть в меню «Пуск» «Панель управління», в категорії «Принтери та інше обладнання» знайдіть значок «Миша» і клікніть на нього.