Як сформувати булочки. Як зробити булочки різної форми.

Дуже багато хто любить всіляку випічку, а особливо в пошані у таких поціновувачів здоби булочки або плюшки. Вони завжди привабливі на вигляд, смачні, бувають з різною начинкою. А найголовніше, булочки можна сформувати самому досить швидко, якщо мати в запасі трохи готового дріжджового тіста.
Вам знадобиться
    • дріжджове тісто
    • скалка
    • деко.
Інструкція
1
Для того, щоб булочки було приємніше їсти і дітям, і дорослим, їх, як правило, роблять різних розмірів і різних форм. І тут в пошані все, на що у кулінара вистачить фантазії.
2
Наприклад, форму булочки «Восьминіжка». Робиться вона так: від основного шматка тіста відокремте невелику частину. Залежно від того, якого розміру ви хочете булочку, і визначається кількість відділеного від маси тіста. Якщо маленьку, то шматочок повинен бути невеликий. Якщо більшу, то навпаки.
3
Потім сформуйте з шматочка кулю, трохи пріплюснув його і розкотивши качалкою. Змастіть маслом, посипати цукром, корицею або маком за смаком.
4
Потім складіть навпіл і розріжте на невеликі рівні смужки, відступивши пару сантиметрів від місця згину двох половинок тесту.
5
Тепер можна сформувати самі булочки. Знову відокремте трохи тіста, розкачайте його в пласт, посипте, ніж хочеться, і згорніть рулетик.
6
Наріжте кільця шириною один-два сантиметри. Викладіть на деко. Дайте трохи расстояться і потім випікайте. За таким же принципом можна зробити подвійні або потрійні пелюстки у плюшки, якщо не розрізати кільця до кінця.
7
Якщо залишилося ще тісто, цілком можна зробити шаньги. Вони теж завжди відлітають на «ура», і їх дуже люблять діти. Для них вам знадобиться начинка: сир, джем, варення, загалом, що душа забажає.
8
Знову сформуйте булочку з відділеного шматка тіста. Покладіть на змащений лист і зробіть поглиблення. В нього викласти начинку. Якщо викладаєте джем, то не потрібно заповнювати отвір по самі вінця, оскільки він попросту витече під час процесу запікання.
9
Якщо не дуже дозволяє час або немає бажання возитися з формуванням булок по вищеперелічених способам, то можна просто зробити кулю і мало приплюснути його на деку. Інший варіант: розкачати невеликі ковбаски і зробити з них колечка. Вони згодом в духовій шафі піднімуться і будуть виглядати дуже красиво і апетитно. А це другий за важливістю чинник після смакових якостей вироби.
Корисна порада
Для того, щоб булочки виглядали ще більш привабливо після випікання, потрібно до того, як посадити їх в духовку, змазати сирим яйцем, розбовтаним в гуртку чи мисці.