Як виправити поставу вправами.

З дитинства нам твердять про важливість правильної постави. Якщо хребет навіть трохи викривлений, це може привести до серйозних захворювань внутрішніх органів. Виправити будь-які порушення постави можна за допомогою вправ, які сприяють зміцненню м'язів спини, грудей, преса і плечового пояса.
Інструкція
1
Встаньте прямо, пальці сплетіть в замок, руки витягніть над головою. На вдиху потягніться вгору, намагаючись подовжити хребет. З видихом розслабтеся. Повторіть вправу на розтяжку ще 9 раз.
2
Руки опустіть вздовж тіла, ноги розведіть на ширину плечей. На вдиху відведіть плечі назад, розкривши грудну клітку, з видихом направте плечі вперед. Повторіть вправу 10 разів. На вдиху підніміть вгору праве плече, з видихом опустіть його вниз. Повторіть підйом лівим плечем. Зробіть не менше 10 підходів кожним плечем.
3
Ляжте на живіт, руки покладіть на підлогу. На вдиху одночасно підніміть вгору голову, плечі, ноги, руки. Постарайтеся плечі максимально відвести назад, відкриваючи грудну клітку. Тримайте такий стан приблизно одну хвилину. Потім з видихом опуститеся на підлогу.
4
Встаньте на коліна, руки поставте на підлогу на рівні плечей. На вдиху підніміть голову і куприк вгору, зігніть в попереку. З видихом округлятимете спину і направте маківку з куприком вниз. Повторіть вправу 10 разів.
5
Ляжте на спину, руки витягніть уздовж тіла, ноги зігніть в колінах, ступні поставте біля сідниць. З видихом підніміть верхню частину тіла над підлогою, руки направте до ніг. Зафіксуйте позу на 30 - 40 секунд. Потім опустіться на підлогу. Повторіть вправу ще 2 рази.
6
Ляжте на живіт, долоні поставте на підлогу на рівні плечей. З вдихом повільно підніміть верхню частину тіла над підлогою, випряміть руки. Максимально прогніться в попереку і зафіксуйте положення на 30 секунд. Якщо у вас з'явилися неприємні відчуття в попереку, то зігніть лікті і зупиніться трохи ближче до підлоги. Після цієї вправи прийміть позу для розслаблення спини: сядьте сідницями на п'яти, верхню частину тіла покладіть на підлогу, руки витягніть вперед. Потім руки покладіть вздовж стегон, округлятимете спину і розслабте кожен м'яз в тілі.
Зверніть увагу
Відповідь: Існує комплекс простих вправ для виправлення постави, який можна виконувати в домашніх умовах. 1. Візьміть важку книгу, покладіть її собі на голову і походіть з нею по будинку кілька хвилин. Ви відразу побачите, що просто неможливо утримати важкий тому на ... Всього 1 відповідь
Корисна порада
Як виправити поставу? Багато людей помиляються, вважаючи порушення постави тільки естетичної проблемою. Подумаєш, кажуть вони - розверни плечі, тримай спину прямо, і все стане на свої місця. Було б все так просто! Стоячи рачки вигніть, потім прогните спину. Вправи комплексу цілком можна робити в домашніх умовах. Але як показує досвід, наполегливості вистачає далеко не всім. Краще, якщо заняття будуть проходити під наглядом кого-небудь.
Якщо у Вас з'явився біль в спині і явне відчуття, що Ви «косіть» при ходьбі, саме час перевірити поставу. Порушення постави можуть бути, як причиною проблем з хребтом, так і результатом цих проблем. У кожному разі стежити за своєю поставою потрібно.

На щастя виправити поставу цілком реально. Методів багато і кожен може вибрати зручний для себе. Першим і одним з найприємніших методів можуть стати заняття танцями. Це сьогодні актуально і модно, а якщо врахувати, що це допоможе Вам випрямитися, і знайти нові знайомства, то танці взагалі панацея.Второй метод, це регулярна гімнастика та походи в басейн. Заняття спортом зробить Ваш організм здоровіше і більш рухливими. А адже саме руху не вистачає сучасній людині найбільше. Басейн стане можливістю не тільки підвищити тонус організму, але і поліпшити психологічний стан. Адже вода має своєрідний седативний еффект.Третій варіант, почати носити спеціальний корсет. Сьогодні в будь-якій аптеці, без якого або рецепта або напрямку, Ви можете придбати еластичний бандаж. Він допоможе підтримати спину в правильному положенні протягом дня. Для багатьох це єдиний спосіб, що не зігнутися в три погибелі при постійній роботі за компьютером.Четвертий варіант, змінити стілець і матрац. Дуже важливо, щоб Ваше робоче місце було зручним для Вас і вашої спини. Якщо Ви в серйоз вирішили виправити поставу, то змінити крісло на роботі і вдома, це правильне рішення. Відзначимо, що іноді достатньо просто змінити настройки крісла, і це матиме свій ефект. Що ж до вашого ліжка, то ортопедичний матрац ще нікому не заважав. Досить часто, люди сплять у вельми незвичайних позах, що призводить до порушень постави. У більшості випадків, причиною такого стану справ стає незручне ліжко. Виправте цей недолік і все наладіться.Ну і останній, найскладніший метод. Він заснований на самоконтролі і самодисципліні. Вам потрібно весь час стежити за своєю поставою і тоді вона рано чи пізно прийде в норму.Успехов вам в роботі над собою і будьте здорові!