Як відновити і згорнути всі вікна.

Кнопка «Згорнути все вікна » відноситься до розряду найбільш часто використовуваних і, одночасно, найбільш випадково видаляються кнопок робочого столу. Відновлення цього ярлика не вимагає спеціальних знань і цілком здійсненно звичайним користувачем комп'ютера.
Інструкція
1
Викличте сервісне меню на робочому столі правим кліком миші і виберіть розділ «Створити».
2
Натисніть «Ярлик» в спадному меню (для Windows 7) і «Текстовий документ» (для Windows XP).
3
Введіть значення С: Windowsexplorer.exe shell ::: {3080F90D-D7AD-11D9-BD98-0000947B0257} в полі «Вкажіть розташування об'єкта» у вікні «Створити ярлик» та натисніть кнопку «Далі» (для Windows 7) .Назовіте створений документ «Згорнути всі вікна». Відкрийте його і построчно введіть значення: [Shell] Command = 2IconFile = explorer.exe, 3 [Taskbar] Command = ToggleDesktop
4
Оберіть «Зберегти як» в меню «Файл». Виберіть «Всі файли» у розділі «Тип файлу». Виберіть «Згорнути всі вікна» з розширенням .scf (Shell Command File) в блоці «Файл». Збережіть отриманий файл на робочому столі (для Windows XP).
5
Введіть бажане ім'я іконки в новому вікні в полі «Введіть ім'я ярлика». Ім'я є довільним і залежить тільки від пристрастей власника. Натисніть кнопку «Готово». Ярлик, що з'явився на робочому столі, цілком функціональний (для Windows 7).
6
Видаліть початковий текстовий файл і перетягніть новий ярлик в панель швидкого запуску (для Windows XP) .Все подальші дії відносяться до Windows 7.
7
Оберіть «Властивості» правим кліком миші на новостворений ярлик.
8
Натисніть кнопку «Змінити значок» на вкладці «Ярлик» у новому вікні «Властивості».
9
Ведіть значення% SystemRoot% system32imageres.dll в полі «Шукати значки в наступному файлі» у вікні «Зміна значка».
10
Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK.
11
Оберіть бажану іконку з пропонованих у вікні «Зміна значка».
12
Підтвердіть свій вибір і закрийте всі відкриті вікна за допомогою натиснення кнопки OK.
13
Закріпіть іконку «Згорнути всі вікна» в панелі завдань.
Зверніть увагу
У Windows 7 існує спеціальна область панелі завдань - нижній правий кут. При напрямку курсора на цю область стає доступним зміст усього робочого столу. Клік миші на область управління призводить до згортання всіх вікон.
Корисна порада
Альтернативним способом згортання всіх вікон є використання поєднання клавіш Win + D.
Ненароком видаливши значок «Згорнути всі вікна» з робочого столу або панелі завдань Windows, можна зіткнутися з певними незручностями в повсякденній роботі за комп'ютером. Однак значок можна повернути на місце, а також використовувати інші способи згортання і відновлення вікон.
Інструкція
1
Щоб повернути значок, буде потрібно виконати кілька нескладних дій. Перш за все, включіть показ розширень в іменах файлів. Для цього в будь-якому вікні Провідника Windows клацніть у меню «Сервис» і виберіть команду «Властивості папки» (або «Параметри папок»). На вкладці «Вид» знайдіть у списку пункт «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів» і зніміть прапорець.
2
Тепер клацніть правою кнопкою миші на робочому столі і виберіть команду «Створити» - «Текстовий документ». В текстовому документі введіть наступне: [Shell] Command = 2IconFile = explorer.exe, 3 [Taskbar] Command = ToggleDesktop
3
Видаліть назва файлу і введіть нове з розширенням .scf (наприклад, «Згорнути все окна.scf»). Натисніть клавішу вводу (Enter). Файл змінить свій вигляд.
4
Перенесіть отриманий файл на панель задач і клацніть по ньому. Вікна будуть згорнуті. Повторне клацання поверне вікна в початкове положення.
Корисна порада
Звертати і розгортати вікна можна за допомогою комбінації клавіш Win і D, а якщо на ваш комп'ютер встановлена операційна система Windows 7, ви можете робити те ж саме клацанням в правому нижньому кутку екрана на панелі завдань.