Як лікувати тромбоцити. Як лікувати підвищені тромбоцити.

Кров людини унікальна за своїм складом, а її вплив на організм першочергово. До складу плазми крові входять багато частинки і мікротела, життєво необхідні нашому організму. Відсутність якогось виду тілець, його менша або більша кількість можуть призвести до вкрай важким і навіть смертельно небезпечним захворюванням. Знання того, як лікувати тромбоцити , може допомогти уникнути плачевних наслідків.
Інструкція
1
Зниження або підвищення рівня тромбоцитів у крові однаково погано для організму людини. Якщо у вас підвищена кровоточивість, тобто кровоточивість з носових пазух, ясен, прямої кишки, рясні менструальні кровотечі, постійно з'являються синці та гематоми, це може бути ознакою того, що кількість тромбоцитів у крові знижений. Обов'язково здайте аналізи. Якщо результат менше 140 тисяч - це тромбоцитопенія, необхідно провести курс лікування.
2
Якщо хвороба виявлена вчасно, ви можете успішно лікувати тромбоцити в домашніх умовах.
3
Перше, на що ви повинні звернути увагу, - ваш раціон. Харчування має бути здоровим і повноцінним. Вам протипоказані мариновані продукти, гостра їжа і алкоголь. Слідкуйте за тим, щоб серед вживаних продуктів були ті, що багаті вітамінами А, С, Р.
4
Вживайте мигдаль і арахіс, робіть чай з листя брусниці - це допоможе поліпшити характеристики згортання крові.
5
Ще одним засобом у боротьбі з тромбоцитопенією можуть бути відвари з цілющих трав і рослин - використовуйте квітки білої акації, чорну горобину, корінь бадану, листя барбарису, кору дуба, листя винограду.
6
Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем щодо того, які препарати вам можна чи не можна застосовувати крім тих, що вам призначили. Такі препарати, як аспірин, папаверин, індометацин, траксевазін і деякі інші вживати не рекомендується, оскільки вони негативно відбиваються на стані і кількості тромбоцитів у крові. Для збільшення кількості тромбоцитів лікар може призначити кортикостероїди і імуноглобулін.
7
Якщо рівень тромбоцитів у вас підвищений, то це вже тромбоцитоз. Захворювання це придбане, тобто є наслідком іншої хвороби. Ви повинні з'ясувати причину тромбоцитоза.
8
Що стосується лікування, в даному випадку аспірин вам буде якраз корисний, оскільки він розріджує кров.
9
Від спиртного відмовтеся, інакше у вашій і так густий крові почнуть утворюватися тромби.
10
Кисле середовище убивча для тромбоцитів. Вживання кислих натуральних напоїв допоможе знизити їх рівень.
11
Також ви можете застосовувати антикоагулянти і антиагреганти, але не купуйте ліки без призначення лікаря. Список ліків, які можна приймати для лікування тромбоцитоза, досить великий, але факторів і протипоказань, які потрібно враховувати, не менше. Рішення повинен приймати тільки лікар.
Корисна порада
При виборі засобів, як народних, так і традиційних, будьте дуже уважні, адже тромбоцитоз і тромбоцитопенія є прямо протилежними захворюваннями. Неправильний вибір може погіршити ситуацію.