Як налаштувати підключення двох комп'ютерів.

Побудувати локальну мережу, що складається з двох комп'ютерів , що не становить ні якої праці. Проблема в тому, що зазвичай такі сполуки створюють, щоб забезпечити обидва пристрої синхронним доступом до інтернету.
Вам знадобиться
  • Мережева карта.
Інструкція
1
Для побудови домашньої локальної мережі з доступом до інтернету, що складається з двох комп'ютерів, вам буде потрібно ще одна мережева карта. Придбайте цей пристрій і підключіть його до того комп'ютера, який буде отримувати прямий доступ до мережі інтернет.
2
З'єднайте між собою обидва комп'ютера, використовуючи для цієї мети мережевий кабель. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом на першому комп'ютері. Створіть нове підключення до інтернету і налаштуйте його.
3
Відкрийте властивості другого мережевого адаптера. Перейдіть до настоянці протоколу TCP/IP. Виберіть пункт «Використовувати наступний IP-адреса». Введіть у перше поле значення статичної адреси, наприклад 112.112.112.1.
4
Залиште на час перший комп'ютер. Увімкніть другий ПК і відкрийте налаштування протоколу TCP/IP мережного адаптера, з'єднаного з першим комп'ютером. Вам необхідно налаштувати канал зв'язку з іншим комп'ютером, щоб отримати доступ до інтернету. Заповніть наступні поля (приклад налаштувань наведено виходячи із значення IP першого ПК): - IP-адреса - 112.112.112.2- Маска підмережі - 255.0.0.0- Основний шлюз - 112.112.112.1- DNS-сервер - 112.112.112.1.
5
Поверніться до першого комп'ютера. Відкрийте властивості раніше налаштованого з'єднання з інтернетом. Виберіть вкладку «Доступ». Активуйте пункт, який відповідає за забезпечення доступу до інтернету всіх комп'ютерів певної локальної мережі. В наступному полі вкажіть вашу мережу.
6
Збережіть налаштування. Відключіться і заново підключіться до інтернету.
Зверніть увагу
Для того щоб ви могли вийти в інтернет з другого комп'ютера, перший повинен бути включений. Підключення до інтернету першого комп'ютера повинно бути також активно.
Корисна порада
Якщо ви використовуєте ОС Windows Vista або Seven, то вибирайте налаштування протоколу TCP/IPv4, а не v6. Якщо після активації загального доступу до інтернету другий адаптер отримає IP-адреса 192.168.0.1, то перенастройте другий комп'ютер.
Кабельне з'єднання двох комп'ютерів - найпростіший приклад мінімальної локальної мережі. Причин для створення подібного з'єднання може бути величезна кількість. Якщо у вас вдома є пара комп'ютерів, то напевно ви захочете об'єднати їх в єдину мережу. Зазвичай це роблять для швидкого обміну інформацією та доступу до загальних файлів і ресурсів, іноді такий метод застосовують для створення єдиного підключення до інтернету. У будь-якому випадку вам будуть потрібні деякі навички налаштування подібної мережі.
Вам знадобиться
  • мережевий кабель
Інструкція
1
Для забезпечення кабельного з'єднання двох комп'ютерів вам буде потрібно наявність хоча б однієї мережевої карти в кожному комп'ютері. З'єднайте обидва пристрої за допомогою мережевого кабелю. Зазвичай в таких випадках використовують виту пару, тобто кабель RJ45.
2
Якщо вам необхідно лише створити локальну мережу між комп'ютера ми, то ваші дії будуть дуже простими. Відкрийте панель керування, виберіть пункт «Мережа та інтернет», перейдіть в центр управління мережами і загальним доступом, виберіть потрібне підключення до мережі та відкрийте його властивості. Увімкніть налаштування пункту «Протокол інтернету TCP/IPv4. Введіть довільний IP-адресу та натисніть Tab для автоматичного визначення маски підмережі. Повторіть попередній крок на другому комп'ютері, замінивши останній сегмент IP-адреси.
3
Якщо ж ви хочете забезпечити доступ в інтернет з обох комп'ютерів і абсолютно не бажаєте заводити два аккаунта, то ваші дії будуть трохи іншими. Виберіть комп'ютер, який буде виконувати функцію маршрутизатора. Підключіть до нього кабель з'єднання з інтернетом і налаштуйте підключення так, як цього вимагає ваш провайдер.
4
Відкрийте настройки протоколу TCP/IPv4 локальної мережі між комп'ютера ми на першому ПК. Заповніть поле «IP-адреса» цифрами 192.168.0.1.
5
Відкрийте властивості підключення до інтернету. Знайдіть вкладку «Доступ». Встановіть галочку напроти пункту «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету ...».
6
Відкрийте пункт, описаний в четвертому кроці. Вкажіть IP-адресу для даного комп'ютера таким чином, щоб він відрізнявся від адреси комп'ютера -сервера тільки останнім сегментом. А в поля «Бажаний сервер DNS» і «Основний шлюз» введіть IP-адресу першого комп'ютера. Обов'язково відключіть файрвол Windows на першому комп'ютері.