Як запустити диспетчер пристроїв.

Диспетчер пристроїв - корисний інструмент управління операційної системи Windows. Він дозволяє отримувати інформацію про встановлене програмне забезпечення, проводити оновлення драйверів і вносити зміни в налаштування обладнання.
Вам знадобиться
  • Операційна система Windows Vista
Інструкція
1
Увійдіть в меню «Пуск» і виберіть «Панель управління».
2
Натисніть кнопку «Обладнання та звук» в контекстному меню.
3
Використовуйте кнопку «Диспетчер пристроїв». При наявності у користувача вбудованих прав адміністратора, відкриється вікно програми. При приналежності користувача до робочої групи "Адміністратори", натисніть кнопку «Продовжити» у вікні «Контроль облікових записів користувачів». За відсутності у користувача адміністраторських прав, буде відкрито вікно попередження про неможливість внесення змін. Натисніть кнопку OK для відкриття диспетчера пристроїв в режимі просмотра.Другім способом відкриття диспетчера пристроїв служить використання командного рядка.
4
Натисніть кнопку «Пуск» і введіть значення mmc devmgmt.msc в рядку пошуку. Слід пам'ятати, що обмеження в правах дійсні у всіх варіантах запуску утиліти диспетчера устройств.Однім з найбільш простих способів відкриття диспетчера пристроїв є використання графічного інтерфейсу Windows.
5
Увійдіть в меню «Пуск». Використовуйте опцію «Управління» в сервісному меню «Мій комп'ютер», що викликається правим кліком миші на поле «Мій комп'ютер».
6
Виберіть «Диспетчер пристроїв» .Прінадлежность диспетчера пристроїв до інструментів адміністрування дозволяє управляти його запуском з вікна «Керування комп'ютером».
7
Натисніть кнопку «Пуск» і введіть значення mmc compmgmt.msc в рядку пошуку. Ця дія відкриє вікно «Керування комп'ютером».
8
Виберіть «Диспетчер пристроїв» .Додаткові опцією є можливість запуску диспетчера пристроїв з віддаленого комп'ютера.
9
Натисніть кнопку «Пуск» і використовуйте опцію «Управління» в сервісному меню «Мій комп'ютер», що викликається правим кліком миші на поле «Мій комп'ютер».
10
Виберіть рядок «Підключитися до іншого комп'ютера» в сервісному меню «Дія».
11
Натисніть кнопку «Обзор» (при необхідності - «Додатково») у вікні, «Вибрати інший комп'ютер» для пошуку потрібного пристрою. Підтвердіть свій вибір натисканням кнопки OK. Можливий варіант введення імені комп'ютера в текстовій строке.Прі успішному підключенні поруч зі значком «Керування комп'ютером» в дужках буде видимим ім'я підключеного пристрою.
Зверніть увагу
При запуску диспетчера пристроїв можливе використання будь облікового запису користувачів, але тільки адміністратори або користувачі, що входять до робочих груп з адміністраторськими правами, можуть вносити зміни в налаштування обладнання.
Корисна порада
При віддаленому підключенні диспетчер пристроїв буде працювати тільки в режимі перегляду.