Як зробити лимонну кислоту.

Лимонна кислота має хімічну формулу С6Н8О7. Її точна назва, відповідне вимогам хімічної номенклатури - 2-гідрокси-1,2,3-пропантрікарбоновая кислота. Являє собою білі кристали, легко розчинні у воді. Добре розчинна у метиловою спирті, трохи гірше - в етиловому, дуже слабо - в етиловому ефірі оцтової кислоти (етилацетат), практично нерозчинні в хлороформі. Яким чином можна отримати це хімічна речовина?
Інструкція
1
Спочатку цю кислоту іменували Цитроновая (вказівка на джерело, з якого вона була отримана). Відповідно, її солі називали і продовжують називати цитратами.
2
Самий старий і перевірений метод - це витяг лимонної кислоти з рослинної сировини. Такого, наприклад, як махорка. Це - трав'яниста рослина сімейства пасльонових, в листі якого міститься від 8 до 14 відсотків лимонної кислоти. Або з м'якоті цитрусових. Але зараз цей спосіб вважається застарілим і не дуже виправданим з економічної точки зору.
3
Більш сучасний і рентабельний метод - це виробництво лимонної кислоти за допомогою певних штамів Aspergillus niger (чорного цвілевих грибів), шляхом зброджування при його культивування на мелясі (відході цукрової промисловості, кормової патоці) в герметичних ємностях-ферментаторах.
4
За допомогою досягнень мікробіології та технології, вдалося механізувати й автоматизувати цей процес, що, відповідно, призвело до зниження собівартості цільового продукту. В даний час, відібрані штами Aspergillus niger забезпечують вихід лимонної кислоти порядку 97-99% у розрахунку на використану сахарозу.
Корисна порада
Лимонна кислота, будучи слабкою Трехосновной карбонової кислотою, володіє всіма характерними властивостями цього класу сполук. Використовується головним чином в харчовій промисловості, як смакова добавка, консервант і регулятор кислотності. Причому не тільки в чистому вигляді, але і виді солей. У міжнародній номенклатурі позначаються як Е330, Е331, Е332 і Е333. Застосовується в медицині, при виробництві косметики, в масложирової промисловості і в деяких інших випадках, наприклад, для боротьби з іржею і окалиною металів. Міститься у всіх цитрусових, в більшості плодів і ягід, а також голках хвойних рослин.