Як збільшити шрифт робочого столу. Як зробити шрифт менше на робочому столі.

Звичайний це робочий стіл, або віртуальний стіл Windows - він повинен бути зручним. Якщо вам захочеться якимось чином змінити свій звичайний стіл, для цього будуть потрібні певні витрати і інструменти. На щастя, робочий стіл вашого комп'ютера поліпшити набагато простіше. Наприклад, для більш комфортної роботи ви можете збільшити розмір шрифта .
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер. Поставте курсор на будь-яке вільне місце робочого столу вашого персонального комп'ютера. Клікніть один раз правою кнопкою миші. Випадає контекстне меню зі списком дій, які ви можете зробити з робочим столом Windows.
2
Виберіть із списку дій пункт «Властивості» і клацніть по ньому один раз лівою кнопкою миші. Відкриється меню «Властивості: Екран», в якому вам потрібно вибрати вкладку «Оформлення». Для цього наведіть на неї курсор і клацніть по лівою кнопкою.
3
У вікні, виберіть рядок «Розмір шрифта» і натисніть на «галочку», що знаходиться з правого боку рядка. Вниз випадуть три рядки з варіантами розмірів: «Звичайний», «Крупний шрифт», Величезний шрифт ».
4
Виберіть рядок з відповідним вам розміром, наведіть на неї курсор і клацніть по ній лівою кнопкою один раз.Затем тисніть на кнопку «ОК», що знаходиться в самому низу меню «Властивості: Екран». Готово! Шрифт робочого столу вашого комп'ютера придбав потрібний розмір.
5
В Windows 2007 шрифт робочого столу змінюється за цією ж схемою. Алгоритм дій абсолютно однаковий, різниця лише в зовнішньому вигляді відкриваються віконець і випадаючих меню.
6
В контекстне меню зі списком дій, які можна виконати з робочим столом комп'ютера, можна також увійти й іншим шляхом. Для цього вам необхідно клацнути лівою кнопкою миші по кнопці «Пуск», яка знаходиться в лівому нижньому куті екрану монітора вашого комп'ютера. Після цього вибрати в меню розділ «Панель управління», якшо по ньому лівою кнопкою миші один раз. Відкриється вікно, в якому вибираєте кнопку «Екран» і клікаєте по ній лівою кнопкою миші двічі.