Як відкрити головне меню. Як відкритий пуск меню.

У головному меню операційної системи Windows реалізований основний спосіб запуску встановлених в комп'ютері прикладних програм і елементів управління системою. Для доступу до цього меню на панель задач поміщений елемент графічного інтерфейсу, який за звичкою називають кнопкою «Пуск», хоча в останніх версіях ОС там вже немає такого напису. Крім доступу до програм головне меню використовується для виключення комп'ютера і різного роду пошукових операцій в системі.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» лівою кнопкою мишки - це найбільш часто використовуваний спосіб розкриття головного меню. Ця кнопка завжди знаходиться на панелі завдань, а ось саму панель можна розмістити уздовж будь-якої з чотирьох сторін екрану. Якщо врахувати, що зовнішній вигляд кнопки теж може бути змінений користувачем до невпізнання, а панель задач може бути прихована, то не виключено, що в незнайомій вам системі доведеться витратити якийсь час для з'ясування місцезнаходження і впізнання цього елемента інтерфейсу.
2
Натисніть на клавіатурі кнопку із зображенням прапорця (стилізованого логотипу Microsoft). Зазвичай вона розміщується поруч з лівого і правого клавішами ALT. Цю кнопку прийнято називати WIN, і натискання її повинно приводити до того ж результату, що і клацання по кнопці «Пуск» в графічному інтерфейсі Windows. Тому, якщо не вдається розшукати саму кнопку, то скористайтеся цією клавішею для доступу в головне меню операційної системи.
3
Скасуйте автоматичне приховування панелі завдань і кнопки «Пуск», якщо вони з'являються тільки при підведенні курсору миші до краю екранного простору. Щоб це зробити, натисніть клавішу WIN, клацніть вільний простір з'явилася панелі завдань правою кнопкою миші і виберіть рядок «Властивості» в контекстному меню. Зніміть відмітку в полі «Автоматично приховувати панель завдань» і клацніть кнопку «OK».
4
Змініть ширину панелі завдань, якщо кнопка доступу до головного меню взагалі не з'являється, коли ви відкриваєте меню натисканням клавіші WIN. Для цього знайдіть вузьку смужку в кілька піксел у одного з країв екрану (зазвичай - у нижнього) і наведіть на неї курсор. Коли він з стрілки-покажчика перетвориться на двонаправлену стрілку, натисніть ліву кнопку миші і перетягніть межу панелі завдань на достатню відстань від краю екрана.
5
Перемістіть панель задач разом з розміщеною на ній кнопкою «Пуск», щоб помістити цей елемент доступу до меню в найбільш зручною для вас стороні екрану. Для цього клацніть панель завдань правою кнопкою миші і переконайтеся у відсутності відмітки у пункту «Закріпити панель завдань» у випадаючому контекстному меню. Якщо мітка стоїть, клацніть цей рядок. Потім наведіть курсор на вільний простір панелі завдань, натисніть ліву кнопку і перетягніть її до потрібного краю екрану.