Як підключити телефонний апарат.

Після того, як ви придбали провідний телефонний апарат , приступити до його використання можна тільки після підключення до лінії. Спосіб такого підключення залежить від моделі телефону. У сучасній Росії використовуються телефонні роз'єми двох стандартів: РТШК-4 і RJ-11.
Інструкція
1
Найбільш просто приєднати телефонний апарат до лінії в тому випадку, якщо його вилка відповідає тій розетці, до якої ви хочете його підключити. Спосіб здійснення такого підключення очевидний.
2
Трапляється, що в розетку старого типу (РТШК-4) одні телефони працюють, а інші - ні. У цьому випадку, необхідно відкрити вилку і розетку і подивитися, однаковий спосіб приєднання кабелю в вилці і розетці, і, при необхідності, виправити становище. Перед будь маніпуляцією з контактами розетки слід зняти трубку на одному з паралельних телефонів, інакше при вхідному дзвінку можна отримати удар током.Стандартное розташування проводів в розетку РТШК-4 наступне: провідники підключені до правих контактам, а ліві залишені вільними.
3
Якщо тип вилки на телефоні не відповідає типу розетки, доведеться використовувати перехідник. Адаптери, призначені для підключення телефону з вилкою RJ-11 в розетку РТШК-4, широко поширені. Вони продаються на ринках, в господарських магазинах. Перехідники ж для підключення телефону з вилкою РТШК-4 в розетку RJ-11 дуже рідкісні. Такий адаптер простіше виготовити самостійно з розетки і відрізка шнура з вилкою RJ-11. При цьому, слід враховувати, що задіяні в цьому шнурі два середніх дроти, а два крайніх нікуди підключати не треба.
4
Можна не купувати або виготовляти перехідник, а поміняти вилку на телефоні. Цього не слід робити в тому випадку, якщо гарантійний термін на апарат ще не минув. Втім, підключити даними способом можна і такий телефон, якщо він має знімний шнур. Досить зняти шнур, що входить в комплект, придбати окремо інший знімний шнур, і переробити відповідним чином его.Учтіте, що самостійна установка вилки RJ-11 на кінець шнура - копітка операція, що вимагає спеціального інструменту. Простіше використовувати готовий відрізок шнура з такою вилкою на кінці.
Зверніть увагу
Ніколи не підключайте телефонні шнури з вилкою RJ-11 до розеток RJ-45 мережевих карт, світчів, роутерів і аналогічних пристроїв. Напруга в телефонній мережі досить високо для їх пошкодження.
Для підключення телефонного апарату до АТС вам буде потрібно як максимум 5-10 хвилин вільного часу, в той час як підключення самої послуги надання телефонії може зайняти кілька тижнів або навіть місяців.
Вам знадобиться
  • - телефонний апарат;
  • - комплект документів для підключення.
Інструкція
1
Для підключення телефонного апарату до міської автоматичної телефонної станції залиште відповідну заявку в офісі постачальника послуг телефонії. Зверніть увагу, що подібну заявку може залишати тільки людина, прописаний в квартирі чи будинку, в який він хоче провести телефон, або володіти іншими документами, що надають йому право внесення подібних змін згідно із законодавством.
2
Зберіть необхідний пакет документів, необхідний для підключення до міської автоматичної телефонної мережі. Ознайомитися з ним ви можете, переглянувши відповідну інформацію на офіційному сайті компанії. Дочекайтеся, поки до вас прийдуть фахівці з установки стаціонарного телефону з міської телефонної станції. Зверніть увагу, що до того часу у вас в наявності вже повинен бути телефонний апарат, або вам доведеться скористатися тим, який пропонує постачальник послуг.
3
Якщо у вас вже є підключення до телефонної станції і вам просто потрібно під'єднати до неї телефонний апарат, переконайтеся в тому, що форма штекера телефону підходить до гнізда розетки. Якщо це не так, придбайте в господарському магазині відповідний перехідник або розетку потрібного зразка. Підключіть апарат до телефонної розетки через перехідник і, якщо необхідно, підключіть його до джерела подачі електрики.
4
Якщо ви хочете замінити телефонну розетку, викличте спеціально для цього майстра, оскільки при неправильному її підключенні ви можете пошкодити конструкцію. Для установки більше двох апаратів до одного номеру автоматичної телефонної станції скористайтеся спеціальним перехідником для кількох телефонів або заміните розетку на ту, яка підтримує даний режим приєднання пристроїв.
Корисна порада
Зверніть увагу на альтернативні міський телефонні станції міста, часто їх послуги телефонії надаються на більш зручних умовах.