Як підключити кнопку до материнки. материнська плата ga-8srx схема підключити кнопку старт.

Коли на комп'ютері ламається материнська плата, її доводиться замінити: вилучити стару системну плату, від'єднавши від неї всі компоненти ПК, і встановити нову. Але щоб комп'ютер включився, потрібно спершу підключити кнопки живлення і перезавантаження. При цьому важливо правильно з'єднати всі контакти, інакше ПК просто не запуститься.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, материнська плата
Інструкція
1
Підключити кнопки живлення і перезавантаження комп'ютера, а також індикатор роботи жорсткого диска допоможе технічна документація до материнської плати. Якщо у вас немає інструкції до вашої системної платі, скачайте її мануал на сайті виробника. Модель материнської плати написана на самій платі. Просто запишіть її, зайдіть на сайт виробника, далі - в розділ «Документація». Потім введіть назву материнської плати, і ви отримаєте список документації до вашої моделі. Схема материнської плати серед документів є точно.
2
Вивчіть схему материнської плати. Все кнопки підключаються до конектора FRONT_PANEL. Він знаходиться в правому нижньому кутку системної плати. За допомогою схеми материнської плати знайдіть на FRONT_PANEL роз'єм PWR SW. Це кнопка підключення живлення комп'ютера. На проводах, які потрібно підключати до роз'ємів коннектора FRONT_PANEL, написані назви. Знайдіть провід з написом POWER і підключіть його до PWR SW. Далі на системної платі знайдіть Reset Sw, і, відповідно, підключіть до гнізда провід Reset.
3
Коли головні кнопки будуть підключені, підключіть інші: індикатор живлення материнської плати, мікрофон. Головне діяти поетапно. Порядок підключення додаткових кнопок може бути будь-хто. Просто зіставляйте роз'єми коннектора FRONT_PANEL з потрібними проводами. Таким чином, ви підключіть усі пристрої.
4
Коли все буде підключено, підключіть до системної плати дроти блоку живлення. Увімкніть комп'ютер. Якщо все пройшло успішно, він повинен запуститися. Дочекайтеся завантаження операційної системи і перезавантажте ПК за допомогою кнопки на системному блоці. Якщо він перезавантажиться, значить, цю кнопку ви підключили правильно.
5
Якщо комп'ютер не запускається, уважно перевірте правильність підключення, і при необхідності виправте помилки. Навіть якщо ви щось зробили неправильно, поломка комп'ютера не загрожує.