Як перенести облікові записи Outlook. Як перенести історію outlook xp.

У тих, хто активно використовує вбудовану в Windows XP поштову програму Outlook Express, при перевстановлення операційної системи виникає проблема відновлення облікового записи пошти і листів, як отриманих, так і відправлених. Схожа складність очікує тих, хто використовує декілька комп'ютерів, наприклад, на роботі і вдома, не пересилати же вручну всі повідомлення на іншу пошту? Можна скористатися спеціальними програмами, але вони зазвичай платні, а можна впоратися із завданням простими засобами, які є в Windows XP.
Інструкція
1
Скопіюйте листи в окрему папку. Для цього відкрийте Outlook Express, увійдіть в меню "Сервіс", виберіть пункт "Параметри". Перейдіть на закладку "Обслуговування", у нижній частині вікна натисніть на кнопку "Банк повідомлень". З'явиться вікно з адресою папки особистих повідомлень і можливістю змінити це місце. Тільки міняти нічого не потрібно, просто виділіть повністю весь рядок адреси та натисніть одночасно клавіші "Ctrl" і "C", щоб скопіювати шлях до папки з вашою поштою. Натисніть кнопку "Пуск" і виберіть рядок "Виконати", і вставте в порожнє поле скопійований адресу. Це можна зробити, натиснувши поєднання клавіш "Ctrl" і "V", або натиснути правою кнопкою на порожньому просторі рядка і вибрати "Вставити". Будь-яким способом вставте адресу та натисніть "ОК". Відкриється системна папка з поштовими файлами. Виділіть і скопіюйте всі ці файли в спеціальну папку, наприклад на диску D :, з прикметною назвою, припустимо, "MailBase".
2
Експортуйте адресну книгу. Відкрийте меню "Файл", натисніть "Експорт" і виберіть рядок "Адресна книга". Відкриється майстер експорту, виберіть "Текстовий файл із роздільниками" і натисніть кнопку "Експорт". У новому вікні з заголовком "Експорт в формат CSV" натисніть кнопку "Огляд ...", виберіть папку, в яку зберегли пошту, і задайте ім'я, наприклад adressbook. Натисніть на кнопку "Зберегти", вікно вибору закриється і можна буде натиснути "Далі". Відзначте галочками всі потрібні поля, і натисніть "Готово". Коли з'явиться повідомлення про успішне збереженні адресної книги, натисніть "ОК" і закрийте майстер експорту.
3
Збережіть облікові записи пошти. Відкрийте меню "Сервіс", виберіть пункт "Облікові записи". На закладці "Пошта" виділіть по черзі кожен обліковий запис і натисніть кнопку "Експорт". Виберіть папку, в яку зберегли адресну книгу і поштові повідомлення, задайте ім'я облікового запису та натисніть "Зберегти". Коли зробите цю операцію з усіма акаунтами пошти, закрийте меню експорту. Якщо потрібно перенести облікові записи Outlook на інший комп'ютер - скопіюйте папку, в яку зберігали всі дані, на диск або на флешку.
4
Отже, ви переустановили операційну систему або хочете налаштувати пошту на іншому комп'ютері. Треба імпортувати збережені повідомлення, адреси та облікові записи. Відкрийте Outlook, виберіть в меню "Файл" пункт "Імпорт", а в ньому - пункт "Повідомлення". Відкриється вікно вибору різних поштових програм, в ньому виберіть пункт "Microsoft Outlook Express 6" і натисніть "Далі". Відкриється вікно майстра, відзначте рядок "Імпортувати пошту з банку повідомлень" і натисніть "ОК". В наступному вікні виберіть папку, в якій збережено пошта, і натисніть "Далі". У новому вікні залиште відміченим пункт "Все папки" і знову "Далі". Після повідомлення про успішне завершення закрийте вікно.
5
Перенесіть адресну книгу. В меню "Файл" виберіть "Імпорт", а потім рядок "Інша адресна книга". Відзначте пункт "Текстовий файл із роздільниками", натисніть кнопку імпорту, вкажіть файл з збереженими адресами (раніше збережений під ім'ям adressbook). Натисніть "Далі", відзначте галочками всі поля записів і запустіть процес переносу. По завершенні закрийте майстер імпорту. Перенесіть безпосередньо облікові записи. Відкрийте меню "Сервіс", виберіть "Облікові записи" і переключіться на закладку "Пошта". Натисніть на кнопку "Імпорт" на цій вкладці, і виберіть вашу збережену обліковий запис з папки з збереженими повідомленнями. Перенесіть всі облікові записи по черзі.
Імпорт облікових записів додатки Microsoft Outlook 2003 може бути здійснений за допомогою спеціалізованого інструменту «Майстер збереження особистих налаштувань».
Вам знадобиться
  • Microsoft Office 2003.
Інструкція
1
Завершіть роботу всіх додатків, що входять в пакет Microsoft Office, і викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» для виконання операції імпорту облікових записів програми Outlook.
2
Перейдіть в пункт «Панель управління» і розкрийте посилання «Установка та видалення програм».
3
Скористайтеся опцією «Зміна або видалення програм» і вкажіть пакет Microsoft Office у списку.
4
Виберіть команду «Змінити» і вкажіть команду «Додати або видалити компоненти" в діалоговому вікні.
5
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Далі» і розкрийте вузол «Засоби Office» в новому діалоговому вікні.
6
Виберіть «Майстер збереження налаштувань» і скористайтеся опцією «Запускати все з мого комп'ютера».
7
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Оновлення» і застосуєте вибрані зміни натисненням кнопки OK.
8
Перейдіть в пункт "Всі програми" головного меню і вкажіть пункт Microsoft Office.
9
Скористайтеся опцією «Засоби Microsoft Office" і вкажіть команду «Зберегти налаштування".
10
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Далі» у вікні майстра і скористайтеся опцією «Зберегти настройки цього комп'ютера».
11
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Далі» і вкажіть бажане місце збереження файлу.
12
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Завершити» і заново відкрийте додаток «Майстер збереження налаштувань» для виконання операції відновлення.
13
Виберіть опцію «Відновити раніше збережені настройки цього комп'ютера» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Далі».
14
Вкажіть повний шлях до збереженого раніше файлу .ops у вікні, «Файл для відновлення налаштувань» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Завершити».