Як вбудувати варильну поверхню.

Побутова техніка, що на кухні - одне з найбільш сучасних функціональних рішень, що дозволяють обладнати кухню за останнім словом техніки, не захаращуючи її поверхні побутовими приладами. Вбудовану техніку можна розмістити в найбільш зручному для господарки місці, раціонально використовуючи при цьому кухонний простір. Варильна поверхню - обов'язковий елемент будь-якої кухні. Вбудувати її можливо, маючи певний досвід у роботі з меблями.
Вам знадобиться
  • - рулетка;
  • - маркер;
  • - дриль;
  • - свердло 10 мм;
  • - лобзик;
  • - епоксидний клей.
Інструкція
1
Виміряйте внутрішні габарити вручений панелі з урахуванням кріплення, використовуючи рулетку. Це потрібно для розмітки необхідних для установки пропилов в стільниці. У більшості випадків, інструкція з експлуатації, що додається до вручений панелі, містить не тільки всі габарити, але і вказівки по розмітці пропилов стільниці під установку.
2
Розмітьте маркером лінії пропилу на стільниці. Якщо поверхня темна, то це можна зробити, наприклад, процарапав ці лінії шурупом. Враховуйте всі зовнішні обмеження, такі як стійки нижнього шафи, наявність плінтуса у стільниці з боку стіни, який буде встановлено вже після врізання вручений панелі. Перш, ніж приступити до розпилювання, ретельно перевірте всі позначки.
3
Просвердлите свердлом 10мм в кутах розмітки чотири отвори. Лобзиком з пилкою із зубом вниз, для того, щоб не псувався ламінат стільниці, починайте пропив з ближньої до себе поздовжньої сторони розмітки. Для цього вставте лобзик в одне з ближніх отворів і, щільно притискаючи його платформу до розмітки, зробіть пропив.
4
Таким же чином послідовно зробіть дальній поздовжній пропил, а потім, два поперечних. Правий поперечний пропив повинен бути останнім. Роблячи його, обов'язково притримуйте стільницю знизу рукою, щоб акуратно вийняти випиляний її шматок, нічого не обломивши.
5
Поставте панель на місце пропила. Якщо вона щільно і рівно стоїть, можна її остаточно зафіксувати, якщо вона не вставляється до кінця, то місце пропила можна підробити шкіркою або шлифмашиной. Потім вийміть варильну панель і ретельно очистіть всі зрізи, використовуючи пилосос або ганчірку.
6
Розведіть близько 50 мл епоксидного клею відповідно до інструкції. Торці пропилов ретельно промажте епоксидкой, попередньо захистивши дно шафи папером або тканиною.
7
Проклейте ущільнювачем всі місця стикування вручений панелі і стільниці. Подовжите дроти підключення, якщо в цьому є необхідність, забезпечите їх виделкою. Потім вставте варильну поверхню на місце.
Зверніть увагу
Основне правило випилювання стільниці під вбудовану техніку - сім разів відміряй, один раз відріж. Намагайтеся максимально точно проміряти поверхні, а також робити розпив з внутрішньої сторони контуру розмітки.