Як намалювати масницю.

Масляна - чудовий російський свято, що іде своїми коренями ще за часів язичництва. Зображувати сюжети, пов'язані з цим торжеством, - одне задоволення, адже тут є де розгулятися фантазії. Та й кольору можна використовувати контрастні та яскраві.
Вам знадобиться
  • -карандаш;
  • -ластік;
  • -фарби або кольорові олівці;
  • -інтернет.
Інструкція
1
Починайте малювати завжди з розмітки на аркуші. Ви повинні точно знати, що хочете зобразити. Для того щоб намалювати саме масницю, яка була б пізнавана, слід вибрати традиційний сюжет, миттєво викликає асоціацію зі святом. Наприклад, намалювати стопку млинців поряд з самоваром, прикрасивши малюнок стилізованим російським орнаментом. Використання в натюрморті традиційної кухонного начиння допоможе впоратися із завданням.
2
Придумайте композицію для обраного сюжету. Розділіть аркуш по горизонталі - це лінія скатертини. На ній розмістіть самовар, чашки і млинці. Великі предмети краще помістити на задньому плані, маленькі - на передньому. Згрупуйте об'єкти так, щоб вони створювали єдину гармонійну картинку.
3
Прорисуйте абрис кожного предмета. Пам'ятайте, що якщо зобразити млинець круглим, то він буде виглядати так, як ніби ви поставили його рівно перед собою. Щоб млинець лежав на тарілці, малюється кілька приплюснутий овал. Форма тарілки повторює контур млинців, заднього краю при цьому не повинно бути видно.
4
Близькі предмети повинні перевищувати за розміром ті, які знаходяться далі. Зверніть увагу, що самовар складається з простих геометричних фігур, тому вам потрібно намалювати кілька еліпсів різного діаметру - вони покажуть обсяг кулястої частини самовара. Коли основна частина ескізу буде побудована, уточніть деталі.
5
Розфарбуйте зображення. Використовуйте теплі яскраві кольори, щоб створити настрій свята. Для стилізації малюнка обов'язково додайте орнаменти. Так, самовар або посуд на столі можна розфарбувати в стилі хохломського розпису. Для цього будуть потрібні жовтий, червоний і чорний олівці. Орнаментом можна прикрасити і скатертину. Знайдіть відповідний візерунок таким чином: введіть в інтернет-пошуковик словосполучення «російський орнамент» і шукайте в категорії зображень.
6
Білий фон не обов'язково повністю замальовувати - світлими олівцями, відмінними за кольором від предметів, заповніть простір навколо начиння, а по краю листа зобразите візерунок. Бажано, щоб теплі відтінки сусідили з холодними, а світлі предмети - з темними.