Як приховати пірсинг.

Багато молодих людей вирішуються прикрасити своє обличчя або тіло пірсингом . Виглядає це красиво, але нерідко трапляється так, що це прикраса необхідно приховати. Замаскувати пірсинг можливо, однак це справедливо не для кожного його виду.
Інструкція
1
Найпростіше приховати пірсинг у вухах. Якщо у вас довге волосся, то достатньо буде їх розпустити, і численних сережок на вухах буде не видно. Також можна заховати пірсинг під будь-який головний убір, навушники, пов'язку або капюшон.
2
Пірсинг в брови можна заховати, надівши окуляри з досить широкою оправою. Навіть якщо Сергійко не сховається повністю, то увагу від неї буде відвернута. Проколоту брову також зручно приховувати під волоссям, особливо, якщо у вас є чубчик. Однак волосся сильно приховають ваше обличчя, ви можете здатися замкнутим і недоглянутих, тому перший варіант більше підходить для того, щоб справити приємне враження.
3
Пірсинг в пупку, природно, легко приховати за допомогою довгого одягу. Якщо ви заздалегідь знаєте, що демонструвати проколоті пупок сьогодні не потрібно, то варто ретельно продумати гардероб. Виберете таку річ, яка не задереться і не оголить пірсинг навіть в тому випадку, якщо ви піднімете руки. Краще всього надіти кофту або сорочку, яку можна заправити в брюки (або спідницю).
4
У тому, що стосується носа або губи, то заховати сережку в цих місцях неможливо. Хочеться вам цього чи ні, але доведеться вийняти її на час. На жаль, щойно вийнята сережка залишити на обличчі сліди у вигляді маленьких дірочок, а перший час вони сильно кидаються в очі. Щоб приховати сліди від пірсингу, можна скористатися тональним кремом або пудрою, але не забудьте, що перед надяганням сережки прокол потрібно обробити перекисом водню, спиртом або хлоргексидином. Якщо пірсинг знятий недавно, то краще не виймати його надовго, інакше він може зарости.
Корисна порада
В деяких випадках можна замаскувати пірсинг під садно і заклеїти лейкопластирем. Цей спосіб хороший для того, щоб приховати прокол від рідних і близьких, але ні в якому разі не робіть це перед офіційними зустрічами, співбесідами або іспитами.