Як уповільнити час. Як уповільнити роботу.

Техніка уповільнення часу вкрай необхідна в повсякденному житті. При знайомствах з новими людьми, на ділових нарадах і лекціях - перераховувати можна нескінченно. Здатність повністю відчути кожну мить дозволить вам по-новому сприймати життя.
Інструкція
1
Як часто ми виконуємо звичні дії автоматично, як сомнамбули. Життя відбувається немов не з нами. Інша справа - моменти крайньої небезпеки. Всі свідомість зосереджена тільки навколо загрози. Час стає в'язким, а наші дії, навпаки, точними і стрімкими. Наче хтось зсередини керує нами, подібно лялькареві. Але ж такий прийом можна практикувати і в повсякденному житті.
2
Подібну техніку використовують фокусники, кишенькові злодії і майстри бойових мистецтв - всі, кому необхідна постійна концентрація. Спробуйте-но неуважно обчистити кишеню. Або битися з супротивником без належної зосередженості. Уповільнення часу передбачає повністю активне свідомість. У голові не повинно бути сторонніх думок.
3
Сядьте і озирніться навколо себе. Що ви бачите? Якщо біля вас хтось є, спробуйте вивчити його. Зосередьтеся на його рухах і диханні.
4
Зробіть глибокий вдих. Ненадовго затримайте дихання. Відчуйте кожну секунду, десяту, соту, тисячну частку секунди. Зверніть увагу, як же тягнуться секунди під час підрахунку. Хвилина здається нескінченністю. Сконцентруйтеся на цьому відчутті, відчуйте як тече время.Задержка дихання сприяє кращій концентрації. Відновіть дихання і спробуйте пригадати той стан зосередженості в момент нестачі повітря. Можливо, вийде не з першого разу, але не зупиняйте тренування.
5
Ще один спосіб практикувати уповільнення часу - відеоігри. Більшість людей в момент гри знаходяться в стані максимальної зосередженості. Геймери безперервно практикують техніку уповільнення часу, навіть не підозрюючи про етом.Поетому, якщо ви активно граєте у відеоігри, спробуйте зловити цей момент входження в «зону». А потім потренуйтеся відтворити цей стан поза грою.