Як дізнатися розмір джинсів. Як визначати розміри на джинсах.

Сьогодні практично неможливо знайти людину, в гардеробі у якого не знайдеться пари джинсів . Їх носять всі. Але не всі знають, що зараз можна легко і швидко купувати фірмові джинси в інтернет-магазинах. Єдина умова, яку необхідно для вдалої покупки - знати розмір джинсів.
Вам знадобиться
  • Сантиметрова стрічка, улюблені старі джинси, а також листок і ручка для фіксування результатів.
Інструкція
1
Визначтеся зі способом виміру розміру. Можна зробити це, знявши мірки з себе, можна виміряти вже полюбилися часто надягають джинси, а можна поступити простіше: нічого не вимірювати і відняти цифру 16 від вашого російського розміру. Саме так радять вчинити консультанти, якщо під рукою немає сантиметрової стрічки і виміряти обсяг талії в даний момент неможливо, а джинси купити хочеться прямо зараз. Отже, якщо ви носите розмір 44, то вам підійде розмір джинсів 28. Швидше за все, так і буде.
2
Щоб напевно потрапити в точку з вашим розміром джинсів, фахівці радять взяти в руки ті самі ідеальні джинси, які ви носите вже давно і які сидять рівно так, як ніби були шиті точно по вашій фігурі. Вони вам дуже допоможуть. Візьміть ці джинси, розкладіть їх на підлозі, щоб було зручно вимірювати їх, застебніть гудзик і виміряйте об'єм талії рівно по лінії, де лежить ґудзик. У вас вийде цифра, яку необхідно помножити на два і перевести в дюйми (1 см = 2.54 дюйма). Це і є відповідний розмір по талії. Зазвичай ця цифра сусідить з буквою W, що означає Waist, тобто талія.
3
Тепер необхідно визначити довжину ваших майбутніх ідеальних джинсів. На ярлику ми джинсів ми зазвичай бачимо такі поєднання цифр - наприклад, W27 L30. Те, що W27 означає об'єм талії в дюймах, ми вже визначили. Так що ж таке L30? А це не що інше, як довжина ваших майбутніх джинсів. Виміряти правильно її можна, взявши ті самі ідеально сидять джинси і вимірявши їх довжину від паху і до самого низу. Отримані число необхідно перевести в дюйми.
4
Але що ж робити, якщо у вас немає тих самих ідеальних джинсів, а якраз їх ви і хотіли б придбати? Тоді краще всього попросити професійну швачку зняти мірки по вам. Це буде самим простим і зручним варіантом. Проте зробити це можна і самостійно, підійшовши до дзеркала і акуратно виміряти обсяг талії і довжину ніг, перевести отримані цифри в дюйми, і зробити покупку.
5
Тепер ви знаєте, як визначити розмір джинсів правильно і уникнути невдалих покупок в інтернет-магазинах. Також слід пам'ятати, що кожен солідний інтернет-магазин запропонує вам ознайомитися з таблицею розмірів, де все маркування на етикетках розшифровані й оформлені таблицею із зазначенням розмірів у сантиметрах для вашої зручності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SQ_853FOkHE
Зверніть увагу
Слід пам'ятати, що нові джинси можуть сісти після прання, і купити джинси із запасом в довжині. Зрештою, їх завжди можна буде укоротити в найближчому ательє або підвернути.
Правильно підібраний одяг може повністю змінити зовнішній вигляд людини, підкреслити достоїнства, приховати недоліки. Щоб дізнатися свій розмір, потрібно зробити нехитрі обчислення, які допоможуть вам завжди купувати відповідний одяг.
Вам знадобиться
  • Сантиметрова стрічка.
Інструкція
1
Основний російської таблиці розмірів є напівобхват грудей, це правило працює і для чоловіків і для жінок. Для отримання потрібної цифри потрібно виміряти обхват грудей сантиметром по самим виступаючим точкам і розділити вийшло число навпіл. Обхвату грудей 96 сантиметрів відповідає 48 розмір, обхвату грудей 100 сантиметрів - 50 розмір. Якщо отримане вами при вимірюванні число не збігається з лінійкою розмірів, підбирайте найбільш близький варіант. Якщо обхват грудей 95 сантиметрів, можна спробувати приміряти 48 розмір.
2
Вторинними мірками для жінки є обхват стегон і талії, для чоловіків - обхват талії і шиї. Оскільки часто буває, що верх і низ фігури не відповідають одному розміру. Чоловікам ці мірки потрібні для покупки сорочок і брюк, жінкам - для придбання спідниць і брюк.
3
Як правило, на етикетках одягу вказується зростання. А у випадку з чоловічим одягом часто вказується і тип статури. Вибираючи одяг по росту, стежте, щоб ваш зріст відрізнявся не більше ніж на 3 сантиметри від вказаного на етикетці.
4
Найчастіше є необхідність співвіднести вітчизняні розміри з закордонними. Для чоловіків, щоб дізнатися американський розмір одягу, потрібно з російського відняти 10. Таким чином 50 вітчизняний розмір відповідає 40. Жінкам, щоб дізнатися американський розмір одягу потрібно з вітчизняної відняти 34. Так 46 розмір відповідає 12. Європейські та російські розміри чоловічого одягу однакові, у випадку з жіночими потрібно з російського розміру відняти 6. Так 46 буде відповідати 40.
5
Існує так само міжнародна літерна маркування розмірів. Відповідність всіх розмірних лінійок для жінок приведено на малюнку.
6
Пам'ятайте про те, що при виборі одягу потрібно враховувати ваш тип статури і фігури, які підходять для вас кольори і візерунки.
Зверніть увагу
Має сенс купувати речі за найбільшим розміром, у разі невідповідності розмірів низу і верху, завжди простіше вшити річ, ніж розширювати.
Корисна порада
Не затягуйте сантиметрову стрічку надто туго, це завадить вірно визначити розмір.