Як збільшити зростання щетини. Гормони для росту бороди.

Зростання щетини залежить від багатьох факторів, змінивши які, можна домогтися прискореного відростання волосся і поліпшити якість рельєфного будови тіла. Тому що ріст волосся напряму пов'язаний з м'язовою масою. Якщо щетина росте повільно, дуже рідкісна, напевно присутні й інші розлади. Щоб цю проблему вирішити, потрібно здійснити ряд дій, спрямованих на усунення дисбалансу в організмі.
Вам знадобиться
  • - обстеження гормонального статусу;
  • - раціональне харчування;
  • - режим дня;
  • - відмова від шкідливих звичок;
  • - засоби для догляду за волоссям і для прискорення їх росту.
Інструкція
1
Щоб прискорити ріст щетини, запишіться на консультацію до ендокринолога і пройдіть ряд необхідних обстежень. Дуже швидко щетина росте при підвищеному рівні тестостерону, кількість якого прямо залежить від балансу інших гормонів. При дисбалансі волосся на обличчі ростуть повільно, а на тілі абсолютно відсутні або виглядають у вигляді юнацького гармата навіть в 30 і 40 років.
2
Залежно від результату обстеження, лікар призначить гормональну терапію. При нормалізації балансу гормонів покращиться не лише зростання щетини, але з'являться м'язові рельєфи.
3
Другий спосіб прискорити ріст щетини - це ввести в звичку збалансоване харчування, зайнятися спортом і приймати вітамінно-мінеральні комплекси, а також лецитин і препарати з вмістом Омега-3 і Омега-6.
4
В раціон слід ввести продукти тваринного походження, м'ясо, сало, а також молочні і кисломолочні продукти. Обов'язково з'їдати в тиждень 5-10 яєць, вживати морепродукти, фрукти, овочі і т.д. Дотримуйтеся режиму роботи і відпочинку, не перевтомлюйтеся, уникайте стресів. Відмовтеся від пива, вина, горілки, сигарет, міцного чаю і кави. Дуже часто стреси і неправильне харчування, а також порушений режим дня, можуть бути причиною гормонального дисбалансу, який можна відновити, не вдаючись до радикальних заходів гормональної корекції.
5
Додатково використовуйте засоби, які застосовують жінки для прискорення росту волосся та його підтримки в доглянутому вигляді. Це всім відоме касторове і реп'яхову олію. Спосіб застосування дуже простий. Нанесіть на щетину, залиште на 30 хвилин, змийте гелем для вмивання. Використовуйте маски 3-4 рази на тиждень і через один-два місяці ви побачите результати.
6
Професійні засоби для прискорення росту будь-яких волосся - це лосьйони: моноксиду, Регейн, рогаін. Застосування залежить від дози діючої речовини, тому ознайомтеся з анотацією.