Як відлякувати птахів. Відлякувач птахів своїми руками.

До теперішнього часу придумано чимало способів відлякування птахів , як для приватного використання цих коштів (наприклад, на дачних городах), так і з більш серйозними цілями, наприклад, на аеродромах. Ці пристосування різноманітні за ефективності та масштабом використання, кожне має свої плюси і мінуси. Деякі з них можна зробити самостійно в домашніх умовах.
Інструкція
1
Опудало на городі - мабуть, найвідоміший і найпопулярніший спосіб відлякати непроханих пернатих. Опудало часто робиться у вигляді людської фігури зі старого одягу. Крім того, пугалом можуть служити різні пристосування, які виробляють будь-які звуки (дзвіночки, тріскачки). Також птахів можуть відганяти відображення і блиск (старі компакт-диски, дзеркала, блискучі стрічки, фольга). Ще один вид лякала для птахів - опудало хижака, наприклад, шуліки, яструби, сокола, сови.
2
Ще один спосіб - мисливську рушницю. Постріли, нехай навіть в повітря, здатні відлякати ворон та інших птахів, проте є й такі птахи, на яких подібний спосіб не діє.
3
До більш серйозних заходів належать, наприклад, біоакустичні пристрої, що імітують крики птахів, які попереджають про небезпеку. Це гуманний і екологічний спосіб боротьби з птахами.
4
Ви можете також придбати лазерний відлякувач, що представляє собою переносний прилад, що генерує лазерне випромінювання червоного і зеленого діапазону. Мінус біоакустичні і лазерних відлякувачів полягає в їх високої вартості, яка не завжди окупиться на звичайному дачній ділянці.
5
Більш доступними є ультразвукові відлякувачі. Ультразвук не діє на людину, але викликає дискомфорт у птахів, і вони залишають територію.
6
Газові гармати гучними пострілами ефективно відлякують птахів і звірів. Мінус такого способу - часті постріли стають подразником для сусідів. Крім того, птахи здатні звикнути до часто повторюваним гучних звуків.
7
Домашні тварини теж можуть допомогти в боротьбі з птахами, разоряющими город: собаки з гучним гавкотом ганяють непрошених гостей, а коти із задоволенням полюють.