Як налаштувати BIOS для диска. Як завантажити диск через біос.

Найчастіше у користувачів ПК з'являються проблеми з налаштуванням Bios для завантаження з диска . Ця функція буває потрібна не тільки для початку установки Windows, але і для діагностики операційної системи різними утилітами.
Інструкція
1
Спочатку вам потрібно увійти в BIOS - для цього перезавантажте комп'ютер і як тільки почнеться перевірка пристроїв і з'являться літери на чорному екрані, натисніть клавішу Delete. Для нових материнських плат і ноутбуків можна також скористатися клавішею F2. Навігація в меню Bios виконується стрілками. Для скасування якої-небудь дії використовується Esc, для перезавантаження - Ctrl + Alt + Delete, для збереження змін - Enter.
2
Виберіть пункт Advanced Bios Features і натисніть клавішу Enter. У меню, знайдіть пункти First Boot Device, Second Boot Device (залежно від материнської плати і версії Bios, назви можуть трохи відрізнятися). Ці опції відповідають за порядок пристроїв, з яких буде завантажуватися операційна система. За замовчуванням, в першому пункті буде обраний Floppy, у другому Hard Disk, а в третьому - Cd-Rom. Виділіть пункт First Boot Device, натисніть клавішу Еnter, стрілкою виберіть варіант завантаження Cd-Rom і знову натисніть Еnter. Далі виділіть пункт Second Boot Device і встановіть в ньому значення Hard Disk. Після цього вийдіть в головне меню Bios, виберіть Save and Exit Setup і підтвердіть збереження змін. Тепер ваша операційна система буде завантажуватися з диска.
3
Після закінчення необхідних дій по встановленню Windows або діагностиці системи, поверніть колишній порядок завантаження, інакше процедура завантаження з диска буде виконуватися знову і знову. Для цього знову увійдіть в Bios, відкрийте меню Advanced Bios Features. Потім виберіть пункт First Boot Device, встановіть в ньому значення Hard Disk. В Second Boot Device встановіть значення Cd-Rom.
Зверніть увагу
При зміні налаштувань Bios будьте уважні, некоректні установки можуть негативно позначитися на роботі системи.