Як перевести кубічні сантиметри в літри. Літри в сантиметри кубічні.

Поряд з вимірюванням об'єму речовин в кубічних метрах і похідних від нього (включаючи кубічні сантиметри ), міжнародна система одиниць СІ допускає використання літра і похідних від нього одиниць виміру. Така подвійність підтримує актуальність завдання перерахунку обсягів з кубічних сантиметрів в літри і навпаки.
Інструкція
1
Делите відомий обсяг речовини, виміряний в кубічних сантиметрах, рівно на тисячу, щоб визначити його обсяг в літрах. З 1964 року в системі СІ до одного літру прирівнюється обсяг в один кубічний дециметр, а його становить одна тисяча кубічних сантиметрів. При цьому треба мати на увазі, що з 1901 року по 1964 літром вважалося не рівно 1000 кубічних сантиметрів, а 1000,028. А до прийняття 1 серпня 1793 у Франції метричної системи мір і ваг літр і зовсім становив приблизно 83% від свого сьогоднішнього значення.
2
Використовуйте для швидкого перекладу з кубічних сантиметрів в літри конвертери величин, розміщені в інтернеті. Наприклад, перейдіть на сторінку http://convert-me.com/ru/convert/volume, в секції «Метрична міра» знайдіть поле «Кубічний сантиметр» і введіть в нього відоме значення обсягу. Потім натисніть кнопку «Порахувати» і скрипт помістить еквівалент введеного значення в поле «Літр». Одночасно з цим заповняться і інші поля цієї секції - ви зможете побачити цей же обсяг, виражений в десяти різних похідних одиницях від літра і кубометра.
3
Скористайтеся калькулятором при неможливості провести обчислення «в умі» і відсутності доступу в інтернет. Наприклад, штатний калькулятор ОС Windows має вбудований конвертер одиниць виміру, в якому передбачена і можливість перекладу з кубічних сантиметрів в літри. Відкрити цей калькулятор можна, наприклад, натиснувши клавіші WIN + R, надрукувавши в поле вводу команду calc і натиснувши клавішу Enter.
4
Розкрийте розділ «Вид» в меню калькулятора і виберіть рядок "Переклад величин». У випадаючому списку, розміщеному під написом «Категорія», виберіть рядок «Обсяг». У списку «Вихідна величина» виберіть «Кубічний сантиметр». У списку «Кінцева величина» виберіть рядок «Літр».
5
Клацніть поле введення калькулятора і надрукуйте обсяг, який вимірюється в кубічних сантиметрах. Потім натисніть кнопку «Перевести», і в поле вводу калькулятор відобразить еквівалент зазначеного обсягу в літрах.