Як відправити гроші в Німеччину. Як відправити грошовий переказ в германію з Караганди.

Міжнародні грошові перекази на сьогоднішній день є оптимальним варіантом переказу коштів одержувачу, що знаходиться в іншій країні. Особливо затребувані в нашій країні перекази в країни Європи, зокрема, в Німеччину . Для переказу грошей в Німеччину необхідно здійснити кілька нескладних кроків, скориставшись системами грошових переказів.
Вам знадобиться
  • паспорт, дані про одержувача, грошові кошти.
Інструкція
1
Оберіть систему грошових переказів, за допомогою якої буде здійснено міжнародний переказ грошових коштів. До Німеччини здійснюють перекази такі системи, як Anelik, Western Union, Contact, Faster, MoneyGram International, Юністрім. Кожна з них має свої переваги, наприклад, Anelik та Юністрім пропонують своїм клієнтами найнижчі комісії - від 0,5 відсотків від суми переказу. Переклади системою Faster виправдовують свою назву і здійснюються миттєво, протягом однієї хвилини. Системи грошових переказів Contact, MoneyGram International і Western Union пропонують своїм клієнтам здійснити інтернет-переказ грошових коштів в будь-яку точку світу.
2
Попередньо уточніть умови переказу по телефону, а також дізнайтеся, яку інформацію ви повинні будете надати про одержувача грошових коштів, які документи вам знадобляться для перекладу, і який відсоток комісії буде стягуватися з переказаної вами суми.
3
Відвідайте пункт обслуговування клієнтів обраної системи грошових переказів або комерційний банк, який співпрацює з даною системою грошових переказів.
4
Коректно заповніть бланк на переказ грошових коштів, перевіряйте дані кілька разів, оскільки помилки можуть стати причиною повернення переказу або його затримки, вкажіть всю необхідну інформацію про одержувача і надайте співробітнику пункту обслуговування документ, що засвідчує вашу особу (паспорт). Запам'ятайте або запишіть контрольний номер переказу, який необхідно повідомити одержувачу коштів.
5
Інтернет-переклад дозволяє відправити кошти без відвідування пункту обслуговування, достатньо зареєструватися на сайті обраної системи грошових переказів (для Німеччини - це Contact, MoneyGram International і Western Union) і, слідуючи інструкціям системи, здійснити переказ коштів з своєї банківської картки (можливе використання кредитної картки).
Зверніть увагу
Будьте уважний при заповненні бланка на переказ грошових коштів і повідомляючи інформацію про одержувача - помилка навіть в одній букві призведе до того, що переказ не буде відправлений або одержувач не зможе його забрати.
Корисна порада
Перед тим, як відправити грошовий переказ в Німеччину, зателефонуйте в довідкову службу системи грошових переказів і уточніть конкретні терміни переведення, ліміт на переклад і тарифи.