Як точити ніж бруском.

Гострі ножі в будинку економлять багато часу і нервів, зокрема, при приготуванні їжі. Тупими ножами поранитися легше, ніж гострими, тому не шкодуйте часу на заточування ножів.
Вам знадобиться
  • - дрібнозернистий брусок
  • - крупнозернистий брусок
  • - вода
  • - клапоть шкіри
Інструкція
1
Для початку треба визначитися з кутом заточки. Оптимальними вважаються кути від 23 до 45 градусів. Чим менше кут заточування, тим ніж краще ріже, але тим швидше тупіться, і навпаки. Кут вибирається залежно від завдань, для яких використовується ніж, і від особистих переваг господаря - це все індивідуально і приходить з годамі.Перед тим, як почати точити, необхідно змочити брусок в воді, щоб металева пил не розліталася.
2
Отже, берете ніж в руку вістрям від себе і починаєте точити грубозернистим бруском до появи задирки по всій довжині леза. Заусенец можна відчути на звороті леза, якщо провести нігтем від обуха до ріжучої кромці. Потім точно так же точите з іншого боку.
3
Потім берете дрібнозернистий брусок, змочуєте його водою і точите точно так же. Потім, зовсім легкими рухами, цим же бруском постарайтеся звести заусенец до нулю.В кінці візьміть шматок шкіри, приклеєний до дерев'яного бруска бахтармой вгору, і відполіруйте кромку. На цьому етапі заусенец повинен повністю зникнути.
Корисна порада
Для більш якісної полірування на шкіру можна нанести пасту ГОІ.