Як подолати втому.

Втома буває хронічною, а іноді періодичної, коли з'являється відчуття, що сили покинули вас, і немає більше бажання працювати і займатися домашніми справами. Проблеми можуть виникати в результаті фізичного (під час хвороби) або емоційного збою (стреси). Позбутися від переважної почуття треба якнайскоріше, оскільки помічено, що втома може накопичуватися.
Інструкція
1
Долати втому не можна, потрібно саме відпочити. Навіть якщо у вас повний завал на роботі, спробуйте взяти тижневу відпустку. Відпочинок може бути як екстремальним, так і спокійним на березі моря або навіть на дивані - вибирайте що вам подобається більше.
2
В період відпочинку приймайте легкі седативні трави, вони заспокоїтися і розслабитися нервову систему, адже втома відбувається саме через перенапруження. Не варто намагатися знімати втому снодійними засобами, вони тільки погіршать ситуацію, ви будете ще й млявим додатково до всього.
3
Якщо взяти відпустку ніяк не можна, намагайтеся відпочивати у вільний від роботи час. Ніколи не думайте про ті проблеми, які залишилися за стінами офісу. Їхнє рішення залиште на завтра, коли почнеться робочий день. Гуляйте, відпочивайте і насолоджуйтеся життям. Намагайтеся не брати роботу додому, адже у вас має бути вільний час.
4
Іноді причиною втоми є неправильне харчування. Зверніть на це увагу. Якщо ви їсте занадто багато жирної, копченої або маринованої їжі, то ваш організм просто вам сигналізує про якийсь збій в організмі, тим самим викликаючи втому і апатію. Спробуйте дотримуватися легкої дієти, можливо, що ви себе відчуєте набагато краще вже через кілька днів.
5
Приймайте вітамінні комплекси, особливо в осінній період і навесні. Коли починається авітаміноз, у людини відбувається занепад сил. Сприятливий ефект роблять вітаміни групи В, бажано у вигляді ін'єкцій. Але перш ніж починати прийом вітамін, не завадить консультація хоча б терапевта.
6
Якщо втома продовжує накопичуватися, а ви не можете самостійно вирішити проблему, зверніться до лікарні. Запишіться на прийом до психіатра, лікар вислухає ваші скарги і призначить медикаментозне лікування. Не лякайтеся, психіатр лікує не тільки психічно нездорових людей, а й цілком здорових, які відчувають якийсь дискомфорт і розлади в нервовій системі.