Як зшити східний пояс. види розшивки костюмів для танцю живота.

Одним з головних елементів в костюмі для танцю живота є пояс . Він привертає до себе увагу глядачів, підкреслює руху танцівниці, її вигини тіла. Існує безліч варіантів виконання цього аксесуара для арабського танцю. Можна пов'язати його з бісеру, а можна зшити з тканини і прикрасити паєтками, стразами та іншими декоративними елементами. Можна зробити прямий пояс або виконати його у вигляді хвилі або будь-який інший форми.
Вам знадобиться
  • щільна тканина для основи (джинса, драп і ін.), Дублерин, підкладка, ошатна тканина для лицьової сторони пояса, гачки для застібки, нитки, шпильки; для прикраси - паєтки, бахрома, стрази, намистини, бісер і т.д.
Інструкція
1
Найлегше шити прямий пояс. Для його пошиття не потрібно якихось особливих навичок, так що з цим впорається навіть новачок. Щоб пояс добре прилягав до тіла, не м'яв, що не стовбурчився, він повинен бути досить щільним. Тому для виготовлення потрібно щільна тканина для основи (джинса, драп і ін.), Дублерин, підкладка, матеріал, яким буде обшита лицьова сторона пояса і гачки для застібки.
2
Спочатку потрібно визначити його довжину. Виміряйте обхват стегон по лінії, яка знаходиться приблизно на долоню нижче пупка. На газеті чи папері відкладіть цю відстань. Ширину пояса беріть такий, яку хочете. Зазвичай вона становить сантиметрів 5-6. Виріжте вийшла смугу. Якщо залишити лекало в такому вигляді, то згодом готове виріб не буде щільно прилягати до тіла. Деяким дівчатам подобаються саме такі пояси. Якщо хочете, щоб пояс точно відповідав вашим контурам тіла, оберніть паперову викрійку навколо стегон, загартувати папір в тих місцях, де потім будуть виточки. Зніміть пояс з себе, виріжте і склейте виточки.
3
Прикладіть отримане лекало до щільної тканини, обведіть ручкою і виріжте. Виконайте ці ж дії з дублерина. Прикладіть дублерин до тканини і прострочіть їх «зигзагом» по краю. Можете спочатку змітати деталі між собою, а потім прошити їх. Потім прикладіть тканина до себе. Якщо виявите, що заготовка докладає на так щільно, як хотілося б, закладіть додаткові виточки в потрібних місцях.
4
Тепер потрібно обтягнути пояс ошатною тканиною. Обтягувати потрібно з того боку, де знаходиться дублерин. Прикладіть викрійку до матеріалу з виворітного боку. Додайте припуски сантиметра по 2-3. Виріжте деталь.
5
Накладіть тканину на щільну основу з дублерина, загартувати шпильками, щоб вона не рухалася. Виступаючу тканину загорніть і теж закріпіть голками. Тепер можете прострочити пояс по краю. Можете спочатку приклеїти краю до основи за допомогою павутинки.
6
Пришийте гачки так, щоб пояс застібався встик. Краще пришити кілька гачків, щоб під час танцю пояс раптом не розстебнувся.
7
Розшийте пояс бісером, паєтками, стразами, прикрасьте його бахромою, монетками.
8
Заключний етап. До виворітного стороні пришийте підкладкову тканину, щоб закрити всі шви й нерівності. Пояс для східного танцю готовий.