Як заповнити анкету на фінську візу. Заповнення анкети на фінську візу.

Перший і найголовніший крок на шляху до отримання фінської візи - це правильно заповнена анкета. Анкета заповнюється на комп'ютері або вручну друкованими літерами англійською або фінською мовою, що може створити деякі складності тим, хто не знає цих мов. В анкеті, яку заповнюють громадяни Російської Федерації, є підказки російською мовою. Розглянемо основні моменти, на які варто звернути увагу при заповненні анкети.
Інструкція
1
Запитання 1-10. Відповіді на ці питання заповнюються, виходячи з даних закордонного паспорта. Прізвище та колишні прізвища, а також ім'я та по батькові пишуться латинськими буквами. Зверніть увагу, що по батькові в закордонному паспорті не прописано латинськими буквами, тому вам доведеться написати його, виходячи з того, як воно вимовляється. Наприклад, по батькові «Владиславович» можна написати «Vladislavovich». Крім того, зверніть увагу на те, що народилися до 1991 року в питанні 6 анкети «Місце і країна народження» пишуть «USSR» або «Soviet Union». Питання 7 і 8, що стосуються громадянства, заповнюєте «Russian Federation». Якщо по народженню у вас інше громадянство, відобразіть це. В питаннях анкети 9 і 10, що стосуються статі і сімейного стану, досить поставити галочки.
2
Запитання 11-18. Прізвище, ім'я та по батькові матері та батька пишіть латинськими буквами так само, як писали своє по батькові, покладаючись на вимову. В питанні 13 поставте галочку, що відповідає типу вашого паспорта. Запитання з 14 по 17 пропишіть, виходячи з даних паспорта. Питання 18 заповнюйте лише в тому випадку, якщо ви проживаєте поза територією Російської Федерації.
3
Запитання 19-28. Запитання 19 і 20 стосуються вашого місця роботи. Напишіть англійською мовою, ким ви працюєте (manager, doctor, policeman) і місце вашої роботи. Як пишеться назва вашої компанії англійською мовою, краще уточнити у відділі кадрів або в бухгалтерії. Що стосується питання 21 «Країна призначення», пишіть ту країну, в якій ви збираєтеся провести більшу кількість днів. Наприклад, якщо ви їдете до Швеції через Фінляндію і пробудете там 5 днів з 7, пишіть «Sweden». В питаннях 22-24 поставте необхідні галочки. В питанні 25 напишіть цифрами кількість днів, на яку ви запитуєте візу . В питаннях 26 та 28 напишіть, в які країни вам видавали візи за останні 3 роки, дані можна подивитися в паспорті.
4
Запитання 29-36. В питанні 29 виберіть мета поїздки, поставивши галочку. В питаннях 30 та 31 вкажіть дати в'їзду та виїзду. Краще писати дати у форматі «рік-місяць-день». В пункті 32 пропишіть перший пункт перетину кордону. Плануючи маршрут, зверніть на це увагу, адже перетнути кордон можна в декількох місцях (Nuijamaa, Vaalimaa). Питання 33 стосується того, яким способом ви в'їжджаєте на територію Фінляндії: літаком (by air), поїздом (by train) або на машині (by car). В пункті 34 вкажіть приймаючу сторону. Якщо ви зупиняєтеся в готелі, напишіть контактні дані готелю. В питаннях 35 та 36 поставте галочки.
5
Запитання 37-42. Ці питання стосуються чоловіка та дітей і заповнюються, виходячи з даних їх паспортів латинськими буквами.
6
Запитання 43-48. Питання 43 заповнюється лише в тому випадку, якщо ви фінансово залежите від людини, яка проживає в Євросоюзі. Питання 44 не заповнюється. В питанні 45 вкажіть свою домашню адресу, виходячи з того, як він вимовляється. Адреса зазвичай пишеться так: квартира, будинок, вулиця, місто, країна. В питанні 46 напишіть свій телефон для зв'язку. Можна залишити домашній і мобільний номер. В питанні 47 поставте дату заповнення анкети і місце. В питанні 48 розпишіться. Пам'ятайте, що неправильно заповнена анкета може стати причиною відмови у видачі візи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WUBEbaTa46k
Корисна порада
Пишіть правдиву інформацію про місце роботи та попередніх поїздках в інші країни, так як посольство перевіряє ці дані.
Росіяни, бажаючі отримати фінську візу в Москві, повинні звернутися у візовий центр Посольства Фінляндії, що знаходиться за адресою вул. Каланчевская д. 13, та надати необхідні документи.
Інструкція
1
Заповніть анкету для отримання шенгенської візи. Ви можете це зробити вручну друкованими, розбірливим буквами на роздрукованому бланку або в режимі онлайн на сайті візового центру Посольства Фінляндії. Для подачі документів необхідно надати один примірник анкети. Поставте підпис у двох місцях - в питанні 37 і на останній сторінці. Пам'ятайте, що фахівці візового центру перевіряють інформацію, зазначену в анкеті, можуть подзвонити роботодавцю або вам.
2
Приклейте до анкети кольорову фотографію розміром 36 на 47 мм. Зверніть увагу, що окрім нестандартного розміру фахівці візового відділу пред'являють і інші вимоги до фотографії, а саме: розмір голови повинен бути від 25 до 35 мм, колір фону повинен бути сірим, фото на білому фоні не приймаються.
3
Оформіть в страховій компанії поліс медичного страхування на весь термін перебування в Фінляндії. Список акредитованих страхових організацій ви можете знайти на сайті посольства Фінляндії в Москві. Зверніть увагу, що поліси, виписані від руки, не приймаються до розгляду.
4
Прикладіть до загального пакету документи, що характеризують мета вашої поїздки. Це може бути запрошення приватної особи або організації, супровідний лист роботодавця, підтвердження бронювання в готелі. Якщо ви їдете залізничним транспортом або летите літаком, надайте копії квитків в обидва кінці.
5
Підкріпіте пакет документів довідкою з роботи або випискою з банківського рахунку. Офіційних свідоцтв вашої платоспроможності візовий центр не вимагає, але зайвими вони не будуть.
6
Переконайтеся, що ваш закордонний паспорт буде діяти ще як мінімум три місяці після закінчення поїздки.
7
Запишіться на прийом до візового центру Посольства Фінляндії в Москві. Якщо ви заповнюєте анкету в режимі онлайн, повідомлення прийде автоматично. Якщо ви заповнюєте анкету вручну, зателефонуйте 495-662-87-39 і домовтеся про час прийому. Відвідувачі приймаються і в порядку загальної черги, але за умови, що немає записалися завчасно.