Як поставити газову колонку. де у газової колонки вхід і вихід.

Якщо вам знадобиться установка в будинку газової колонки, то потрібно скористатися порадами професіоналів, щоб уникнути різних непорозумінь або навіть небезпечних ситуацій. Слід спочатку самостійно розібратися в даному процесі і продумати кожен крок подальшої роботи.
Вам знадобиться
  • - газова колонка,
  • - вільний вихід на водопровідну трубу, - монтажні інструменти.
Інструкція
1
Визначте, де буде розташовуватися газова колонка. Зазвичай це кухня або ванна кімната. В цілях безпеки також знадобиться установка димоходу. Вирішіть заздалегідь, де буде його вихід. При наявності в будинку димаря від каміна або котла, витяжку від колонки буде зручно монтувати прямо в нього.
2
Встановіть колонку вертикально на стіну і як можна ближче до стелі для зручності її підключення та регулювання автоматики. Після визначення місця кріплення просвердлите отвори і встановіть спеціальні дюбелі, що йдуть в комплекті з колонкою. Далі прикрутіть колонку саморізами до стіни.
3
Підведіть газ. Для цього до труби підключіть спеціальний трійник, до якого потім прикрутіть кран. Трубу від колонки до трійника прикріпіть кліпсами до стіни. Рекомендується встановлювати кліпси через метр. Підключіть до колонки трубу за допомогою фітинга і накладної гайки.
4
Підключіть газову колонку, попередньо перекривши водопостачання. У кожний з трубопроводів поставте трійник. Кліпсами уздовж стіни прикріпіть труби до колонки. Між колонкою і водопровідною трубою поставте фільтр і підключіть за допомогою фітинга і накидної гайки.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що до трубопроводу гарячої води підключають вихід з колонки, а до холодного трубопроводу - вхід. Часто у багатьох населених пунктах є проблеми з тиском в трубопроводі. Якщо спостерігається несильно тиск води, то слід встановити колонку з пьезоподжигом. При достатньому тиску води підійдуть колонки з електронним або гідравлічним підпал.
Корисна порада
Найбільш міцними матеріалами для труб є оцинкована сталь або листова нержавіюча сталь. Якщо отвір розташовується на даху, то застосовується труба з азбесту. Довжина вибирається по виміру відстані від даху до місця установки. Зверху на цю трубу ставиться спеціальна розетка.