Як оформити плакат до ювілею. Оформлення стінгазети до ювілею.

Ювілейне торжество, що збирає за одним столом всіх родичів і друзів іменинника, безсумнівно, стає одним з найвеселіших і пам'ятних сімейних свят. Серед подарунків, тостів і чудових добрих побажань ювіляру особливе місце посідають створені руками родичів або дітей плакати або стінгазети. Адже саме вони стають відображенням всієї любові і уваги близьких. Як же оформити плакат до ювілею, щоб він був красивим, цікавим і викликав посмішку у винуватця торжества?
Інструкція
1
Традиційна стінгазета: фотографії іменинника та його родини перемежовуються веселими або добрими підписами, строчками з пісень, побажаннями. Таку стінгазету можна прикрасити вирізками з журналів, листівок, цікавою рамкою з зигзагів і візерунків.
2
Залежно від захоплень ювіляра, прикрасьте плакат або предметами, котрі характеризують його хобі, або зробіть стилізовану стінгазету. Наприклад, ювілейний плакат для філателіста може бути у вигляді поштової марки, а стінгазету для рибалки можна зробити у вигляді ріки життя, де кожна золота рибка - яскраве або радісна подія в його житті. Кути стінгазети для фінансиста прикрасьте жартівливими банкнотами, а якщо вітаєте садівника, прикріпіть поруч кошик з дарами природи.
3
Плакат - подяка. Для нього доведеться ретельно відбирати фото, бажано, щоб були окремі знімки ювіляра з дружиною (чоловіком), з дітьми, онуками, колегами, може бути, під час спільних виїздів на природу, під час будівництва будинку або шпаківні, посадки розсади. Біля кожної фотографії додайте напис: «Спасибі тобі за те, що ти ...», закінчення має відповідати знімку: «всі ці роки поруч зі мною», «навчила нас любити навколишній світ», «поділилася секретами смачних пирогів», «приніс нашій фірмі багато нових клієнтів і прибутку »і т.д. Краще, якщо ці слова будуть написані рукою вдячності.
4
Плакат-календар, який відбиває ювілейний рік місяць за місяцем - якесь значиме або цікава подія в житті ювіляра. Наприклад, з дружиною познайомився в серпні, а в березні, можливо, зловив найбільшу рибу. Красиві яскраві фотографії, в тому числі і зроблені за допомогою програми Adobe Photoshop, вітальні вірші і жарти тільки вітаються.